Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 3d. 17:01

Kaunas gyvens Rio ritmu – į olimpinį miestelį kursuos naktinis transportas

Kauno gatvėse – naujos kartos lenkiškas autobusas
„Kauno autobusų“ nuotr. / Kauno viešasis transportas

Nuo šio penktadienio Kauno rotušės aikštėje pradės karaliauti sportas. Rugpjūčio 5-21 dienomis veiksiantis „LTeam“ olimpinis miestelis aistruoliams ruošia ne vien varžybų transliacijas, bet ir aktyvią sportinę bei švietėjišką veiklą, kultūrinę programą, koncertus ir netgi olimpiečių sutiktuves, – praneša Kauno miesto savivaldybė.

Miestelyje nuolat budės pirmosios pagalbos specialistai, o viešąją tvarką užtikrins pareigūnai. Sirgaliai po vėlyvų varžybų namo galės parvykti naktiniais autobusais. Vykstant Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms 13, 14 ir 37 naktinių maršrutų autobusai nuo rugpjūčio 8 iki 21 dienos kursuos kiekvieną naktį.

„Norime, kad olimpinė dvasia pasklistų kuo plačiau, todėl viešasis transportas važinės kiekvieną naktį“, - sakė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šliažas.

Darbo dienomis autobusai važiuos pagal ketvirtadienio eismo tvarkaraštį, kitomis savaitės dienomis atitinkamai pagal penktadienio ir šeštadienio eismo tvarkaraščius. Naktimis iš sekmadienio į pirmadienį autobusai važiuos pagal šeštadienio eismo tvarkaraštį.

„LTeam“ olimpinio miestelio šeimininkai programoje numatę diskusijas ir seminarus apie sporto šakų subtilybes, „karštąją“ dopingo temą, lietuvių pasiekimus bei sporto tradicijas mūsų šalyje.

Visa tai rengs Lietuvos sporto universitetas ir Olimpinė akademija, kurių kvietimu miestelyje apsilankys ir Lietuvos sporto įžymybės. Beje, Lietuvos olimpiečiai, parskridę namo, pirmiausiai susitiks su sirgaliais būtent Kauno rotušės aikštėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min