Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune ant Trijų mergelių tilto bus įrengtas apšvietimas

Dar šią vasarą kauniečiams vakarais eiti per Trijų mergelių tiltą bus jaukiau ir saugiau.
Dar šią vasarą kauniečiams vakarais eiti per Trijų mergelių tiltą bus jaukiau ir saugiau.
Šaltinis: 15min
0
A A

Dar šią vasarą kauniečiams vakarais eiti per Trijų mergelių tiltą bus jaukiau ir saugiau. Praėjusią savaitę pėsčiųjų tilto remontą pradėję darbininkai netrukus pradės apšvietimo įrengimo darbus.

Šiuo metu valomos ir gruntuojamos metalinės tilto turėklų konstrukcijos, kurios vėliau bus nudažytos antikoroziniais dažais. Taip pat bus sutvarkytos tarp turėklų esantys betoniniai tilto elementai. Tačiau svarbiausias darbų etapas – apšvietimo įrengimas.

„Šiuo metu jau išvedžioti nauji elektros kabeliai. Kai bus užbaigti turėklų ir betoninių konstrukcijų remonto darbai, ant stulpų bus įrengtas apšvietimas“, - teigė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Remigijus Skilandis.

„Šiuo pėsčiųjų tiltu naudojasi daug kauniečių, einančių pasivaikščioti į Panemunės šilą. Įrengus apšvietimą tiltas taps ne tik vizualiai patrauklesnis, bet ir saugesnis“, - pabrėžė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Apšvietimas bus įrengtas ir nuo tilto į Panemunės paplūdimį vedančiame pėsčiųjų take, kuriame iš viso bus pastatyta apie 70 apšvietimo stulpų. 1976 metais pastatytas pėsčiųjų tiltas per Nemuną jungia Panemunės šilą A. ir J. Gravrogkų gatvę, esančią Gričiupio mikrorajone.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min