Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 18d. 16:28

Rekonstruojamas Kauno kempingas sieks 3 žvaigždučių statuso

Jonavos gatvėje, greta Neries, esantis Kauno kempingas vasarą svečius pasitiks iš esmės atsinaujinęs. Kempingą rekonstruojantys darbininkai jau atliko daugiau nei pusę darbų, tarp kurių – gatvės triukšmą sugerianti akustinė sienelė.

„Statybininkai jau įrengė lauko vandentiekį, lietaus lauko nuotakyną, kanalizaciją, naftos gaudyklę, išvedžiojo elektros kabelius. Taip pat jau pastatytas naujas administracinis pastatas. Šalia jo – moderni virtuvė su visa reikiama įranga. Gretimuose korpusuose įrengti dušai, skalbyklos, tualetas, kuris pritaikytas ir neįgaliesiems. Prie kempingo jau pastatytas ir vienas svarbesnių įrenginių – nuo Jonavos g. pusės triukšmą sugerianti akustinė sienelė “, – baigtus darbus vardijo projekto vadovas Vitas Lendraitis.

Paklos naują dangą

Pasak projekto vadovo, taip pat bus įrengti trys stacionarūs nameliai ir žole užsodinta vieta, skirta palapinių miesteliui. Po rekonstrukcijos prie dalies kemperių bus galima tiesiogiai prijungti vandenį – tai dar vienas patogumas turistams.

„Pavasarį statybininkai kempinge paklos ir naują dangą. Dalis grindinio bus išgrįsta trinkelėmis, kita – akmenimis“, – teigė V.Lendraitis.

Siekis – trijų žvaigždučių statusas

„Kempingai, kaip ir viešbučiai, yra klasifikuojami pagal žvaigždutes. Kuo daugiau patogumų – tuo aukštesnis įvertinimas. Tikimės, kad vieną žvaigždutę šiuo metu turintis kempingas po rekonstrukcijos gautų papildomas dvi žvaigždutes“, – sakė kempingą administruojančios viešosios įstaigos „Automobilių stovėjimo aikštelės“ vadovas Algimantas Puidokas.

Bendra kempingo rekonstrukcijos projekto vertė siekia 1,75 mln. Litų. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Kauno miesto savivaldybės lėšomis. Rekonstrukcijos darbus atliekanti bendrovė „Autokausta“ juos užbaigti įsipareigojo iki šių metų pavasario pabaigos.

Kempingai – svarbūs miesto infrastruktūros objektai

„Kempingai ženkliai prisideda prie turizmo plėtojimo mieste. Tiek šalia Neries, tiek prie Lampėdžio ežero įsikūrę kempingai pagyvina miesto gyvenimą, pritraukia papildomų pinigų“, – pabrėžė turizmą kuruojantis mero pavaduotojas Stanislovas Buškevičius.

Vicemeras, kalbėdamas apie rekonstruojamą kempingą, užsiminė, kad ateityje jame galėtų būti įrengtos krepšinio, lauko teniso ir kitų sporto šakų aikštelės.

Informacija parengta bendradarbiaujant su Kauno m. savivaldybe.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min