Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 10d. 17:08

Romainių bendruomenių susitikime su miesto vadovais – diskusijos apie tolesnį mikrorajono augimą

Savivaldybės atstovų susitikimas su Romainių bendruomenė
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Savivaldybės atstovų susitikimas su Romainių bendruomenė

Kauno miesto savivaldybės atstovai susitiko su Romainių bendruomenėmis pokalbiui apie gyventojų lūkesčius ir miesto planus šioje Kauno dalyje. Trijų čia veikiančių bendruomenių atstovai išgirdo atsakymus į juos dominusius klausimus ir kartu ieškojo sprendimų opiausioms vietos problemoms, – pranešimu spaudai informuoja Kauno miesto savivaldybė.

Infrastruktūra, darnus judumas, naujų gatvių ir šaligatvių įrengimas bei senųjų tvarkymo darbai. Tai vienos aktualiausių temų Romainių gyventojams. Juolab kad Romainiai – labiausiai nuo centro nutolusi miesto dalis.

Kauno miesto savivaldybės nuotr./Savivaldybės atstovų susitikimas su Romainių bendruomenė
Kauno miesto savivaldybės nuotr./Savivaldybės atstovų susitikimas su Romainių bendruomenė

Gyventojams pristatytas nuo liepos 1-osios pradėjęs kursuoti 64 autobuso maršrutas. Be to, greta dabar esamų keturių kelių, vedančių Romainių link, jau tvarkomas ir penktasis, besidriekiantis A.Šapokos gatve nuo Brazdžionio iki Mosėdžio gatvės. Iki šiol ten buvusį žvyrkelį planuojama dar šiemet išasfaltuoti, o tuo pačiu remonto sulauks ir Mosėdžio gatvė.

„Tai nebus didelė magistralė, tačiau taip sparčiai plečiantis Romainiams, papildoma arterija tikrai ženkliai prisidės prie greitesnio ir patogesnio gyventojų susisiekimo“, – kalbėjo Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Toliau kelininkų technika pajudės į Romainių g., Lubinų g. ir šiuo metu projektuojamą Brazdžionio gatvę. Taip pat svarstoma, atliepiant į gyventojų poreikius, įrengti šaligatvį vienoje Liucijanavos gatvės pusėje.

Anot Kauno mero pavaduotojos Rasos Šnapštienės, Romainiuose žūtbūt reikia spręsti vietos bibliotekos ir ambulatorijos patalpų klausimus, nes šiuo metu jos yra nepavydėtinos būklės. Galiausiai greta infrastruktūrinių sprendimų vicemerė ragino atkreipti dėmesį ir į socialinius klausimus. Čia pagrindiniu prioritetu miestas laiko bendruomenines paslaugas, vaikų dienos centrus ir kitas susijusias veiklas. Siekiant skatinti ir stiprinti tokias iniciatyvas, ketinama investuoti į edukaciją.

Kauno miesto savivaldybės nuotr./Savivaldybės atstovų susitikimas su Romainių bendruomenė
Kauno miesto savivaldybės nuotr./Savivaldybės atstovų susitikimas su Romainių bendruomenė

„Žmonės yra tas stuburas, užtikrinantis bendruomenės stiprybę ir efektyvią veiklą. Todėl turime užtikrinti, kad jie augtų drauge su visu miestu. Romainiuose matome net kelias vietos gyventojų interesams atstovaujančias bendruomenes, todėl šis klausimas yra ypač aktualus“, – pastebėjo vicemerė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:11
03:17
04:40

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min