Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 16d. 14:16 , Atnaujinta: 2019 kovo 16d. 15:02

„Skęstančiu“ Kauno kiemu susirūpinta tik po gyventojų kreipimosi į žiniasklaidą

Žukausko gatvėje užlieta mašinų stovėjimo aikštelė
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr. / Žukausko gatvėje užlieta mašinų stovėjimo aikštelė

Į 15min kreipęsis kaunietis teigė savaitę laukęs, kol daugiabučio kieme bus išspręsta užsikimšusios nuotekų tinklų sistemos problema. Į baseiną primenantį kiemą „Kauno vandenų“ avarinės tarnybos darbuotojai atvyko praėjus mažiau nei valandai po redakcijos bandymo susisiekti su bendrovės atstove spaudai.

Į redakciją paskambinęs kaunietis, gyvenantis Žukausko g. 39, pasakojo, kad kiemas tiesiog skęsta.

„Nuo lietaus užsikimšo kanalizacija. Paprašiau namo administratoriaus, kad paskambintų iškviesti avarinę (tarnybą). Paskambino maždaug kovo 7 d., bet problema nebuvo išspręsta“, – 15min pasakojo kaunietis.

Vyras teigia pats dar kartą paskambinęs „Kauno vandenims“ kovo 14 d., jų atstovai, vyro žodžiais, atvyko tik po paros – penktadienio pavakarę.

„Apsidairę kieme, pabandę dratu atkišti (sistemą) išvažiavo, o šeštadienį kiemą vėl skandina lietaus vanduo. Vaizdai čia įspūdingi“, – tikino Žukausko g. 39 gyventojas.

Anot jo, tik praėjusiais metais nuklota šio – pravažiuojamo – kiemo asfalto danga, dėl tokios situacijos gadinama ir ji, ir šaligatvis, nes kai kurie vairuotojai užvažiuoja ant jo.

Šeštadienį 15min susisiekė su „Kauno vandenų“ avarine tarnyba, bandė susisiekti su bendrovės atstove spaudai, tačiau nurodytu telefonu atsiliepė jos dukra.

Praėjus mažiau nei valandai po skambučio „Kauno vandenų“ atstovei spaudai, su redakcija vėl susisiekė Žukausko g. 39 gyventojas – teigė, kad į užlietą kiemą pagaliau atvyko avarinė tarnyba ir „baseino“ jame nebeliko. Vyras dėkojo 15min už pagalbą.

Dar kartą po kiek laiko paskambinęs redakcijai kaunietis patikslino, kad „Kauno vandenų“ atstovai „nukėlė groteles, laužtuvu išdaužė asfaltą, kuris trukdė nutekėti vandeniui. Padarė, kad vanduo nubėgtų, tačiau atkišimo darbus paliko patiems gyventojams“. Anot jo, šeštadienio popietę patys gyventojai „dviese atsiklaupę valo“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min