Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Turto bankui priklausantis II fortas bus aptvertas ir tinkamai paženklintas

II Kauno fortas
II Kauno fortas
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Šios savaitės pradžioje II Kauno forte įvykus skaudžiai nelaimei, ši teritorija nebuvo tinkamai aptverta ir šioje vietoje nebuvo apie pavojų perspėjančių ženklų. Tai pripažinę fortą valdančios valstybinės įstaigos Turto bankasatstovai teisinosi, jog tinkamai paženklinti didžiulę forto teritoriją yra sudėtinga, o įrengti ženklai kaip mat būna nugvelbiami.

Pirmadienį vakare nuo forto teritorijoje esančio 5 metrų aukščio statinio nukritusi 16 metų mergina patyrė sunkią galvos traumą. Šiuo metu ji gydoma Kauno klinikų intensyviosios terapijos skyriuje. Su šio skyriaus vadovais susisiekęs Kauno meras Visvaldas Matijošaitis rūpinosi sunkius sužalojimus patyrusios merginos būkle, o trečiadienį į II fortą sukvietė atsakingų tarnybų atstovus.

„Šiuo metu II fortas, kaip ir daugelis kitų, priklauso Turto bankui, tačiau nesitikiu, kad kas nors atvažiuos iš Vilniaus ir pačiose pavojingiausiose vietose sudės tvoreles ir įspėjamuosius ženklus“, –  sakė V. Matijošaitis

„Šiuo metu II fortas, kaip ir daugelis kitų, priklauso Turto bankui, tačiau nesitikiu, kad kas nors atvažiuos iš Vilniaus ir pačiose pavojingiausiose vietose sudės tvoreles ir įspėjamuosius ženklus. Paprastai mes neiname remontuoti svetimo buto, bet šioje vietoje likti nuošaly negalime. Artimiausiu metu atliksime būtinus darbus, užtikrinsiančius miestiečių saugumą, ir sąskaitą nusiųsime Turto bankui. Jeigu lauksime, kol iš Vilniaus atvažiuos žmonės ir kažką čia sutvarkys, gali įvykti dar daugiau nelaimingų atsitikimų“, – kalbėjo Kauno meras, visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ lyderis V. Matijošaitis, pridūręs, jog situacija bus įvertinta visuose Kauno fortuose.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Visvaldas Matijošaitis
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Visvaldas Matijošaitis

Valstybinės įmonės Turto bankas atstovė Julanta Poškutė teisinosi, jog forto teritorija yra per didelė, tad ją paženklinti yra ganėtinai sudėtinga. Be to, pasak J. Poškutės, pastatytus ženklus nuolat vagia.

„Operatyviniai darbai jau padaryti. Tos forto dalys, iš kurių galima patekti į teritoriją, jau paženklintas apsaugine juosta. Artimiausiu metu bus pastatyti apie pavojų informuojantys ir įspėjantys ženklai bei atitvarai. Su Aleksoto seniūnija vykdysime jų priežiūrą. Sąmoningam žmogui tokių priemonių turėtų pakakti, kad jis suvoktų, jog ši vieta yra pavojinga“, – pabrėžė Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min