Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rekomenduojami „Kino pavasario“ filmai ketvirtadieniui, kovo 27 d.

Filmo „Atleidžia tik Dievas“ kadras
Filmo „Atleidžia tik Dievas“ kadras
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo sąskaitų suvedinėjimo su mafija iki išlenkti taurelę mėgstančio geografijos mokytojo. Ketvirtadienio, kovo 27 d., „Kino pavasario“ rekomenduojami filmai apima plačią gyvenimo spalvų paletę.

Liguistai nesveiki žmonės (Sickfuckpeople), Austrija, Ukraina, 2013, rež. Juri Rechinsky

17:00 „Forum Cinemas Vingis“ 11 salė

Tai filmas triptikas. Pirmoje dalyje pasakojama apie grupę benamių paauglių, kurie dar vaikystėje pradėjo vartoti narkotikus ir dabar jau žengia į suaugusiųjų pasaulį. Antroje dalyje supažindinama su berniuku, kuris, ieškodamas motinos, susiduria su išsigimusios ir degradavusios visuomenės nepamatuotu pykčiu. Kartu tai istorija apie nėščią merginą, kuri nori gimdyti, bet būsimo kūdikio likimas bus, ko gero, baisesnis nei jos pačios. Nelaimėlės seserys verčia ją darytis abortą.

VIDEO: Filmo „Liguistai nesveiki žmonės“ anonsas

Atleidžia tik Dievas (Only God Forgives), Danija, Tailandas, Prancūzija, JAV, Švedija, 2013, rež. Nicolas Winding Refn

17:15 „Forum Cinemas Vingis“ Didžioji salė 

Amerikietis Džulianas (Ryanas Goslingas) slapstosi nuo teisėsaugos egzotiškame Bankoke. Jaunuolis, prisidengdamas tailandietiško kikbokso klubo direktoriaus pareigomis, turi narkotikų verslą. Bet jo ramų gyvenimą sudrumsčia žiauriai nužudžiusio nepilnametę brolio Bilio mirtis. Vos išgirdusi apie šeimos tragediją į Tailandą atskrenda jų despotiška motina Džena (Kristin Scott Thomas). Ji pati vadovauja pavojingai ir įtakingai nusikaltėlių organizacijai. Moteris liepia Džulianui surasti ir nubausti Bilio žudikus. Jaunuolis išsiaiškina, kad su brolio nužudymu susijęs bebaimis Bankoko policininkas Čangas, pakrikštytas Keršto angelu.

VIDEO: Filmo „Atleidžia tik Dievas“ anonsas

Geografas gaublį pragėrė (Географ глобус пропил / The Geographer Drank His Globe Away), Rusija, 2013, rež. Aleksandr Veledinsky

21:30 „Forum Cinemas Vingis“ 5 salė

Jaunas biologas Viktoras Služkinas įsidarbina geografijos mokytoju. Iš pradžių konfliktuoja, paskui susidraugauja su mokiniais, tačiau nesutaria su direktoriaus pavaduotoja. Be to, jis labai mėgsta išgerti ir beviltiškai įsimyli mokinę. Naujasis Geografas (taip jį praminė mokiniai), norėdamas pabėgti nuo pilkos rusiškos realybės, pasiūlo savo devintokams žygį po laukinę gamtą. Lydimas nuotykių trokštančių mokinių Služkinas turės išmokti taikstytis su gamtos siurprizais ir atrasti save bei savąją tiesą.

VIDEO: Filmo „Geografas gaublį pragėrė“ anonsas

Į dienos filmus bilietai kainuoja 10 Lt, įsigyjant juos kasose. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min