Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 17d. 11:06

Verdiktas dėl Biržos tilto – reikalingas remontas

Biržos tiltas
Vytauto Kandroto nuotr. / Biržos tiltas

Klaipėdos miesto savivaldybė gavo bendrovės „INHUS Engineering” ekspertizės išvadas dėl Biržos tilto. Išvada – tiltą reikia remontuoti.

„Rekomendacijos dėl miesto vizitine kortele tapusio Biržos tilto yra pateiktos. Situacija nėra gera, bet ji nėra avarinė. Dabar savivaldybė skelbs pirkimą projektavimo paslaugoms pirkti, tada paaiškės, kiek kokių darbų reikia atlikti, kiek tai kainuos ir ieškosime pinigų tilto remontui“, – sakė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis.

Ekspertizę atlikusios bendrovės apibendrinamosiose išvadose yra konstatuota, kad tilto perdangos konstrukcijos yra patenkinamos būklės. „Įvertinant tai, kad tilto būklė per pastaruosius trejus metus ženkliai pablogėjo, šiuo metu tiltu galima leisti važiuoti viešajam transportui, kurio masė yra iki 20 tonų“, – rašoma ekspertizės išvadose. Taip pat iki to laiko, kol bus paaukštinta dešinysis prietiltis ir bus suremontuota gelžbetoninė gembė, transporto greitį rekomenduojama apriboti iki 20 km/h.

Ateityje tiltą rekomenduojama eksploatuoti tik pėsčiųjų ir lengvųjų automobilių eismui.

Ar bus kokių veiksmų imtasi iki to laiko, kol įvyks konkursas tilto projektavimo paslaugoms pirkti, spręs Saugaus eismo komisija.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

01:06
01:09
01:11

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min