Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 01, 07:00

Arūnas Valinskas: Kaip Seimo pirmininkė su premjere Trečiąjį pasaulinį karą provokavo

Birželio 28 dieną Seimas priėmė Vadovybės apsaugos įstatymo pataisas, kuriomis buvo sušvelnintas Seimo Pirmininkės ir Ministrės Pirmininkės apsaugos režimas. Nuo šiol visą parą bus saugojamas tik Prezidentas. Tokią dviejų Lietuvos vadovių iniciatyvą galima vertinti įvairiai, bet tai tikrai buvo savotiška dovanėlė opozicijai.
Arūnas Valinskas Tik prenumeratoriams
Arūnas Valinskas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Tai – proga visiškai suvaikėjusiai ir nupušusiai jos „vyrijai“ paleisti į eterį krūvą abejotinos vertės „sparnuotų posakių“ apie „norą pasikalbėti tarp mergaičių“, „nueiti į kairę“, „užsiimti korupcija“ ir pan. Prasidėjo tiesiog neįtikėtinas durnumo maratonas „kas šmaikščiau?“ Ir pasipylė vienas už kitą geresni „perlai“. Sakoma, „nereikia barstyti perlų kiaulėms“, bet šį kartą viskas buvo atvirkščiai – tikri Seimo kiaulės ėmė barstyti tuos „perlus“.

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis Seimo salėje varvino seilę, įsivaizduodamas nuogas Seimo pirmininkę su premjere Palangos moterų pliaže. O šalia dar ir nuoga apsaugininkė. Kažkur girdėjau, kad moteris labiausiai žavi ir traukia vyrai, turintys valdžią. Pasirodo, tai jaudina ne tik moteris, bet ir visokius žemaitaičius.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Remigijus Žemaitaitis
Luko Balandžio / 15min nuotr./Remigijus Žemaitaitis

Visgi visame šiame durnumo maratone neabejotinu čempionu tapo „darbietis“ Artūras Skardžius, savo kolegai Andriui Navickui pareiškęs, kad šis esąs vyriškumo etalonas, todėl gali lankytis tiek moterų, tiek vyrų nudistų pliažuose, „nes skirtumo niekas nepastebės“. Ar matėte Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen, kuri pirmininkavo tam posėdžiui, veido išraišką po šio pasisakymo? Jai tikrąja to žodžio prasme atvipo žandikaulis ir dvi sekundes ji tiesiog sėdėjo išsižiojusi iš nuostabos, kol sugebėjo kažką pasakyti.

Įdomiausia ir absurdiškiausia yra tai, kad šitie patys veikėjai su atitinkamai panašiais, bet atvirkštiniais pasisakymais būtų „spindėję“ Seimo salėje, jeigu būtų pateiktas priešingas įstatymo projektas – dėl karo Ukrainoje ir padidėjusių galimų grėsmių sustiprinti Lietuvos aukščiausių pareigūnų apsaugą. Oi, kiek būtų „priargumentavę“.

Bet palikime tuos pačius sau gražius šmaikštuolius, pabaigoje dar prie vieno iš jų grįšime, jis – čempionų čempionas!

Pirmiau pakalbėsiu apie tikrus vyrus – apsaugos darbuotojus, remdamasis ir savo patirtimi, pradedant irklavimu ir baigiant pokalbiais pirtyje.

Kaip bevertintumėte šį įstatymą, faktas vienas – Vadovybės apsaugos departamentui (VAD) nuo to darbo tikrai nesumažės, kaip ir darbuotojų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min