Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 6d. 06:30

Henrikas Vaitiekūnas: Ko nori moterys?

Neapsimetinėsiu: jau dabar žinau, ko jos nori. Bet parašysiu apie tai tik paskutiniame šio rašinio sakinyje. Beje, visai gali būti, kad mūsų nuomonės sutaps. Bet iki to laiko – reikalinga istorija.

Lietuvos moterų istorija yra viena turtingiausių pasaulyje. Na, pavyzdžiui, prezidentės istorija. Arba finansų ministrės istorija. Arba Šatrijos Raganos istorija (čia – ne apie tą, o apie tikrą raganą).

Bet visos šitos istorijos šiandien mums netinka. Mat ir prezidentė, ir ragana, ir toji ministrė jau nebėra itin dažnos televizijos ekrane. Tiesa, jei  pirmoji paminėtoji ekrane dar kiek ir pabūna, tai, dažniausiai, ne ji pati: dažniau –  nuotrauka. O kitos dvi – jau amžiams prapuolė.

Nekalbėsim šiandien ir apie kitą Norinčiųjų kategoriją. Tai tos, kurios visai Lietuvai garsiai skelbiasi, kad, pavyzdžiui, nori šokti. Pavyzdžiui, nori chore dainuoti. Pavyzdžiui, nori šalia Zvonkaus pabūti. Arba tiesiai: nori Radžio. Nežino kodėl, bet  nori jo. Ir viskas.

O dabar surikiuokime ponias pagal svorio kategorijas.

Trys pirmosios – tai dramblio kategorija. Superintelektualės. Su dideliu visuomeniniu, istoriniu arba finansiniu svoriu.

Trisdešimt trys antrosios – vištų kategorija. Su vištų užmojais ir to paukštelio proteliu bei svoriu.

Na, o  tos, kurios per vidurį liko, ir yra mūsų šios dienos grobis. Nes jos (kai kurios iš jų) uždirba po 35 tūkst.  per dieną. Nes jos (kai kurios) dar vakar troško gera Lietuvai daryti. O dabar iš nevilties rankas grąžo.

Toliau aprašysiu tai, kas anądien dėjosi ekrane. Bet televizijos dėl to nėra kaltos. Todėl ir jokie nepriklausomi kanalai vardijami nebus. Tik – priklausomi (nuo tų Norinčių Moterų).  Bet dėl to –  visai nekalti. 

Daugeliui pasaulio vyrų Toji lietuvė yra idealas. Gal ir daugeliui moterų. Nes laidos vedėja dukart pabrėžė, kad jos kojas matė beveik viso pasaulio moterys. Ir, kad už tai ji gauna milijoną dolerių per metus. Bet tai – ne pagrindinis uždarbis, o tik šiaip – pinigėliai ir tiek. O jau kalbos gražumėlis!

Laidos vedėja dukart pabrėžė, kad jos kojas matė beveik viso pasaulio moterys. Ir, kad už tai ji gauna milijoną dolerių per metus. Bet tai – ne pagrindinis uždarbis, o tik šiaip – pinigėliai ir tiek. O jau kalbos gražumėlis!

  – PRIVAČIO lėktuvo dar negalėčiau.
  – Mėgsta turtingi vyrai be romantiško PRIĖMIMO.
  – Vyro draugui nelabai patiks, jei į klausimą „Kuo tu UŽSIEMI?“ atsakysi: „Na, šiaip, niekuo“.
   – Kas mėgsta pinigus, kas jų turi, AUTOMATIŠKAI ten yra prabanga, ten grožis. AUTOMATIŠKAI namas, vila, dar kas nors.
   – Keiptaune nuvažiavau ATIDIRBTI, nu tai siaubas: darbdavys išsiklojo, ką turi, ir klausė, gal ir aš noriu.
  
  Būdavo, EINAM PEŠKOM PO APATINIAIS fotografuotis ir niekam negalim  sakyt, kad tau šalta.
   – Italėms pavydas visą jų protą SUTEMDO, SLOPINA VISKĄ, todėl aš manau, dėl šito jos turi labai didelių problemų.

Ir taip toliau. Ir dar. Po to – dar.

Gražuolė manekenė iš Lietuvos – toji, kuri per parą uždirba 35 000 Lt – pranešė, kad jai  „buvo svarbu IŠGALVOTI tą, kas pagelbėtų moterų gyvenime“.  Todėl dabar tas prietaisas – toks kuris Amerikoje jau išrastas – greit bus Lietuvoje. Tas prietaisas, girdi, be jokių operacijų PADIDINA LŪPAS. O tai yra svajonė.

Šioje vietoje pasibaigia pirmoji televizinė dalis ir prasideda antroji.

Tame antrame ekrane sėdi Dainininkė iš Karmėlavos ir graudžiai rypuoja: „Jau greitai mūsų čia nebebus, jau mes su Petreliu visiems laikams PALIEKAM NEDĖKINGĄJĄ KARMĖLAVĄ, jau mes Vilniaus link trauksim, nes tik ten supranta šou verslą.“

Pasirodo, žiauriai Dainininkę ir jos šeimą įžeidė nedėkingi karmėlaviškiai: nes už ją nebalsavo. O nebalsavo – iš pavydo. Todėl, „kad jai ten, Seime, nebūtų PER GERAI“: „Aš traukiuos iš visos visuomeninės veiklos, ir nereikia NIEKUR manęs daugiau kviesti! Užtenka!“

- Niekas čia šlovinimų neprašo! Šlovės spinduliuose aš esu IŠMAUDYTA!

- Rinkimuose žmonės lengvai nuperkami, perverbuojami, pasirenka geriau saldų melą, nei karčią tiesą! Nebekvieskit niekur daugiau manęs!
    
Ir – staiga – Dainininkė paplonina balsą: „ Jeigu dar SPRENDŽIATE KLAUSIMĄ, ką pakviesti padainuoti per Naujuosius metus – tai mes (su Petru) – JŪSŲ PASLAUGOMS!”

Ko nori moterys?

Žinoma, jos nori į televiziją. Kad ir kaip keista būtų, to nori visos. Na, beveik visos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min