Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 23d. 20:57

M.Matulaitytė-Feldhausen. Lietuvės parsiduoda pigiai, o paskui rėkia, jog jų niekas negerbia

Milda Matulaitytė-Feldhausen
Asmeninis archyvas / Milda Matulaitytė-Feldhausen

Nagi, nagi, nagi, artėja gegužė, moterų mėnuo, tai ir mūsų pasikalbėjimus skirkime moterims. Kovas, sakote, moterų mėnuo, tas, kur „papigiaja“ žemėtais kotais tulpės, palamdytuose „viedruose“ ikiukuose šalia kasų? Ne ne, tai jūs klystate, ten jūsų širdis glostantis ir nosis kutenantis sovietinis raugas, su moterimis nieko bendro neturintis!

Nors, pala... O gal kaip tik? Gal būtent tokios, kokios yra tos jūsų gėlės, tokios pačios paglamžytos ir jūsų lietuviškos moterys? Ir taip, sakyčiau, nevaikiškai paglamžytos... Jo jo, žinau, turiu pirmiausia į save pasižiūrėti – o Dieve, kokia baisi, bet šiandien, kaip tyčia, į mane nežiūrėsim.

Šiandien mes apie mūsų nacionalinę vertybę – lietuviškąsias moteris ir jų kainą. Ir tik nešokit, prašom, į akis, kad čia neetiška, kad nepadoru. Žinot, kas yra neetiška ir nepadoru? Daryti ir elgtis, o po to apsimesti, kad viskas yra normaliai – vat čia yra šiek tiek ne kažką. O kalbėti – na, jūs gi žinote, aš esu viso labo tik jūsų veidrodis, kuris jums laaabai nepatinka!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 20

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min