TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neduok Dieve tokio tęstinumo

Šaltinis: 15min
0
A A

Vytautas Šustauskas reiškia užuojautą Kristinai Brazauskienei. Velionį Prezidentą Algirdą Brazauską galima tik užjausti: nesisekė jam su moterimis.

Ir pats Prezidentas, ir jo dukros ne kartą liudijo, kad jam buvo labai sudėtinga gyventi su pirmąja žmona Julija, taip pat jau iškeliavusia į anapilį. A.Brazauskas, po ilgų dvejonių ryžęsis skirtis, tarėsi suradęs laimę su ilgai slapta mylėta Kristina Butrimiene. Sunku ginčytis: ponia Kristina praskaidrino Prezidento saulėlydį, bet kažin ar neužjuodins jo atminimo.

Prezidento meilės kaina

Nors asmeniniame gyvenime A.Brazauskas buvo laimingas su savo antrąja žmona, visuomeninė, politinė ir kitokia šios ponios veikla kėlė daug klausimų ir ne kartą metė šešėlį ant Prezidento. A.Brazausko pagalba K.Butrimienei privatizuojant „Draugystės“ viešbutį buvo tas akmenėlis, sutrupinęs nepriekaištingos jo reputacijos mūrą ir smarkiai sumažinęs tautos meilės temperatūrą. Negraži „Draugystės“ viešbučio istorija A.Brazauską iš vienos svarbiausių dabartinės Lietuvos asmenybių buvo pavertusi eiliniu lietuvišku politiku, kurio pirštai į save ir savo artimuosius riesti. Užtat jau Brazauskiene tapusi ponia Kristina tapo pasakiškai turtinga. Ar ne per didelė Prezidento meilės kaina?

A.Brazauską į buvusį lygmenį sugrąžino tik dramatiška, vieša jo kova su nepagydoma liga. Ponia Kristina nuo jo nesitraukė nė per žingsnį, kantriai slaugė savo vyrą. Jos pasiaukojimas nubraukė visas „draugystes“.

Yla išlindo iš maišo

Tačiau po Prezidento mirties giliai paslėpta yla vėl išlindo iš maišo. Milijoninį turtą valdanti K.Brazauskienė pribloškė visuomenę pareikalavusi iš valstybės Prezidento našlės rentos. Glumino ir į viešumą patekę našlės bei Prezidento dukterų nesutarimai dėl palikimo.

Įsismaginusi ponia Kristina žengė dar toliau. Daugelis tik gūžčiojo pečiais per iškilmingą A.Brazausko mirties metinių minėjimą ir paminklo atidengimo ceremoniją, prie Prezidento kapo išvydę išvėsusį radikalą, Lietuvos laisvės lygos vadovą Vytautą Šustauską.

Girtuoklystėmis, blokadomis, antisemitiniais ir kitokiais skandalingais pareiškimais pagarsėjęs buvęs Kauno meras neturi iš ko gyventi, todėl karštligiškai bando sugrįžti į politiką.

Nuolankus V.Šustausko bučinys į K.Brazauskienės ranką prie Prezidento kapo, pasirodo, nebuvo atsitiktinis: ubagų karalius ir Prezidento našlė kuria bendrą partiją. V.Šustauskas jau išplepėjo, kad K.Brazauskienė vadovaus naujai partijai, kurios pagrindą sudarys jau baigianti išnykti jo Laisvės sąjunga. Kam K.Brazauskienei to reikia? Ogi tam, kad ji pagaliau turėtų tribūną ir praneštų, kad ji ne tokia bloga, kaip apie ją kalba, rašo ir rodo žiniasklaida. Kokie bus šios partijos rinkėjai? Anot V.Šustausko, paprasti, kurie jau neatsimena, kada valgė mėsos, nuskriausti ir nežinantys, ką daryti, nes jų dukros išvyko į užsienį ir dirba prostitutėmis.

Vargšas Prezidentas tikriausiai net didžiausiame košmare nesapnavo, kad jo bendražygiu ir veiklos tęsėju taps V.Šustauskas

 

 

K.Brazauskienė, tarsi jauna mergaitė, dar koketuoja ir nesako nei taip, nei ne, bet iš jos užuominų galima suprasti: vadovaus. Šios ponios politinės ambicijos jau seniai žinomos. Ji labai norėjo, bet nesugebėjo padaryti karjeros A.Brazausko Socialdemokratų partijoje. Velionio Prezidento bendražygiai rado savyje drąsos ir atsispyrė K.Brazauskienės norams patekti  į didžiąją politiką.

Neįleista pro duris K.Brazauskienė nusprendė lipti pro langą. Nei idėjų, nei strategijų, nei išmanymo šiai politikei neprireiks. K.Brazauskienė nutarė ciniškai pasinaudoti savo velionio vyro vardu.

V.Šustauskas atskleidė, kad naujoji partija vadinsis Atkurtos Lietuvos prezidento sąjunga. Anot jo, taip pavadinta partija tęs velionio prezidento A.Brazausko darbus. Vargšas Prezidentas tikriausiai net didžiausiame košmare nesapnavo, kad jo bendražygiu ir veiklos tęsėju taps V.Šustauskas ir į jį panašūs.

Grįžtant prie Prezidento moterų sunku neprisiminsi garsios patarlės: nuo vilko bėgo, ant meškos užbėgo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min