Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 15d. 21:00

Turi žmoną ir atvirai ieško meilužės: sveiki atvykę į vilnietišką „Tinder“ realybę

Pora „Kas tiems vyrams negerai? Negi jie tikrai nesugeba būti monogamiškais?“ – piktinosi draugė, kai nusiunčiau jai susirašinėjimo su vienu vyru ištrauką. Vedęs, ieškantis slaptos draugės, arba vedęs, gyvenantis atviroje santuokoje, jau seniai nebėra internetinių pažinčių retenybė. Jeigu anksčiau vyrai ieškodavo meilužės besislapstydami, tai pastaruoju metu vis daugiau atvirai sakančių: aš – užimtas, „take it or leave it“. Negana to, meilužės jiems (taip sako) reikia ne tik seksui, bet ir šiaip „draugystei, laiko leidimui ir lepinimui".

Dėl tokios situacijos man kyla daug klausimų, bet turbūt pagrindinis – ko tu nori iš manęs ir ką siūlai būtent man, mažuli?

Laiko leidimą kartu, kai namie laukia žmona? Lepinimą, nes... atsibodo lepinti vieną ir tą pačią? Draugystę su seksu, kitaip dar vadinama „draugyste su privalumais", kuri kažkada teoriškai galėtų baigtis artimais santykiais dviese, bet kai yra žmona, net ir šis pavadinimas netinka. Nebent „meiluže be privalumų". Ar tik ne tai norima pasakyti atviruose santykiuose ieškant antros moters?

Vedęs vyras nėra miręs, tačiau ką toks tipelis gali pasiūlyti draugei net ir tuo atveju, kai santuoka – atvira ir žmona puikiai žino, kad jos sutuoktinis susitikinėja su kitomis? Pirmiausia reikėtų pagalvoti, ką, be sekso, poros veikia kartu ir kaip tokiose situacijose galėtų elgtis užimti vyrai.

Savaitgalio išvyka dviese. „Būtų labai faina, bet mes varom pas uošvius į sodybą skiepyti obelų, gal tau tiktų šeštadienis po dviejų mėnesių?“

Koncertas. „Gerai, galime eiti, jeigu tau netrukdys, kad į jį eis ir mano žmona su draugais, bet galėsime su jais ir nebūti.“

Komentarai: 15

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min