Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vytaras Radzevičius: Valstiečių aferos nauda

Šaltinis: 15min
6
A A

Vytaras Radzevičius Agnė Širinskienė gavo iš Ramūno Karbauskio ir Aurelijaus Verygos Seimo narių korteles ir neteisėtai jas panaudojo, įregistruodama elektroninėje Seimo sistemoje. Veiksmas atliktas. Gogolio „Mirusios sielos“ atgyja. Ore sklando teiginys „nėra, bet yra“.

Veikė iš anksto susitarę, organizuotai ir žinodami ką daro. Du perdavė Seimo narių korteles, o trečia jas panaudojo. Ramūnas Karbauskis vėliau žurnalistams „skaldė bajerius“ – galiu ir jums duoti palaikyti. Tai ne kriminalinė suvestinė. Tai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narių veikla. Agnė Širinskienė, be kita ko, iki Seimo kadencijos buvo teisės pedagogė. O LVŽS įstatuose tarp tikslų įrašytas skirsnis 2.1.16.: formuoti moralios, kompetentingos ir atsakingos politikos tradicijas, stiprinti piliečių pasitikėjimą valstybe, jos valdžia ir partijomis.

Po Širinskienės aferos pasitikėjimas Seimu auga kaip ant mielių. Ir žmonėms tapo gyventi patogiau. Kadangi visi Lietuvos Respublikos piliečiai yra lygūs ir iš Seimo rodomas geras pavyzdys, nuo šiol reiškia, kad drąsiai, atsakingai ir teisėtai galima atlikti šiuos veiksmus:

  1. Nepilnamečiai nuo vaikščiojamojo amžiaus gali pasiimti senelio asmens dokumentą ir pirkti alaus.
  2. Telefoniniams sukčiams galima apsimetinėti artimaisiais ir apgaulingai vilioti pinigus iš sutrikusių žmonių tariamose nelaimėse.
  3. Šeimai realiai užtenka vieno vairuotojo pažymėjimo. Jis laikomas automobilyje ir parodomas policijos pareigūnui, kai prireikia. Galima net įtaisyti holograminę nuotrauką, kad pavartaliojus pažymėjimą matytųsi reikiamas veidas.
  4. Išvykstant iš Lietuvos į keliones pasų nebereikia – prie pasienio posto ant virvutės kabo vienas pasas, kurį bet kuris LR pilietis pateikia pareigūnui.
  5. Studentai ruošiasi egzaminams pasidalinę dėstomus dalykus ir keičiasi tik įskaitų knygelėmis.
  6. Bankinės mokėjimo kortelės mėtosi dėžutėse prie kasų – tereikia išsirinkti norimą pagal spalvą ar pirkinio dydį. Kartais gali prireikti kreditinės.
  7. Visose šeimose net ką tik gimęs proanūkiai gali naudotis prosenelių pensininko pažymėjimais ir gauti pensijas. Darbo stažas skaičiuojamas nuo pirmojo žindymo.
  8. Lankyti mokyklas visa klase mokiniams tampa praeities atgyvena – pagal grafiką užtenka vieno mokinio, kuris turi visų kitų pažymėjimus.
  9. Atsiranda nauja specialybė „sutarčių pasirašinėtojas“. Toks asmuo už atlygį kieno nors vardu pasirašo visas įmanomas sutartis ir, jeigu reikia, prisiima atsakomybę.
  10. Sąrašas nuolat pildomas.

Ir tik vienas blogas dalykas: kai asmens dokumentai Lietuvoje tapo bendrais, niekas nebegali įrodyti, kas iš alkoholio pramonės papirkinėja žiniasklaidą, aktyvius piliečius bei ruošia tam tikrus paketus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vytaras Radzevičius: Šaškės ir damos

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min