Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 gegužės 22d. 18:21

Vytautas Landsbergis: Neaiškuolis Auxuolis ir jo Auxė

Vytautas Landsbergis Panagrinėkime Auxuolį. Tuo pačiu ir vieną pavojingų trijų raidžių. Tad pirmyn nuo ikso (ixo). Wową atidedam ateičiai, jis ir ateis vėliau, by tik ne kiniška hieroglifine versija.

Galų gale, kažkas pasidomėjo ir padėstė triraidžio tikrovę. Pasirodo, tik 15% Lietuvos lenkų pergyvena dėl „w“. Įsivedę pasams tą naują raidę, sulauktume ne tokių jau ilgų interesantų eilių – trokštančių keisti pasą ir atitinkamai visokius kitus nuosavybių dokumentus.

Be abejo, eilėmis gali pasirūpinti vietinės administracijos savo svertais. Išdavikai tie, kuriems gera ir „v“. Tad W kaip separatinės ištikimybės ženklas. Atlyginsim! Padės ir labdaros organizacijos gelbstinčios badaujančius Lietuvos lenkus: parodyk pasą, tada žinosim, pirmiausiai pagal „v“ – „w“, ar duoti tau paketą, ar ne. Visiems bus paprasčiau, net danguje, kur Dievo Motina su Sūnum, kaip buvo aiškinama 19 amžiuje, šoka ne pagonišką suktinį, o polonezą.

O ką jei pradėtume nuo ixo? Tą būtent ir siūlau: pagal įstatymą per pirmuosius metus nuo naujovės priėmimo (jeigu nepakenks KT ir DG) sureguliuojami visi pageidavę Auxuoliai, visos Xenijos. Per antruosius metus – visi to norintys genealoginiai paežeriečiai Qdercos ir vilniečiai Qui, o per trečiuosius jau slinktų virtinės avičių – owicz‘ių. Pasiektume pilietinės garmonijos. Jokių daugiau skundų į Strasbourgą, kur tebesiblaško vienišas kovotojas, buvęs studentas iš Gdansko. Galės persijungti profesinei veiklai Vokietijoje, ten privažiavusių lenkų germanai net mažuma nepripažįsta.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

00:47
13:34
01:41

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min