Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiulio močiutė Kolumbijoje Kovo 11-ajai rengia pobūvius

Grupė „InCulto“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / J. Didžiulis perspėja, kad nacionalizmas – pavojingas dalykas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Grupės „InCulto“ lyderis Jurgis Didžiulis prisipažįsta, kad jo šeimai, o ypač močiutei, gyvenančiai Kolumbijoje, Kovo 11-oji yra didelė šventė.

„Aš labai džiaugiuosi, kad Lietuva yra laisva ir nepriklausoma teritorija. Daug kas, kas išėjo iš Lietuvos, dabar gali grįžti. Manau, ir patys lietuviai džiaugiasi, kad išsilaisvinome iš tos senosios santvarkos, – tiki Jurgis. – O ypač nepriklausomybės atgavimu džiaugiasi mano močiutė Kolumbijoje ji šia proga visada rengia visokius pobūvius ir nuoširdžiai švenčia.“

Tačiau muzikantas, kuris su draugais kalba lietuviškai ir ispaniškai, namuose su žmona Erica Jennings – angliškai, o dėl močiutės didelio noro abu vaikus būtinai moko ir mokys lietuvių kalbos, įsitikinęs, kad per didelis nacionalizmas nėra sveika.

„Manau, kad nacionalizmas yra gana pavojingas dalykas. Svarbiau mylėti savo kalbą, kultūrą, tradicijas. Suprantu, kai per atminimo šventes traukiamos vėliavos, bet turi būti ir tam tikros ribos, kad nacionalizmas netaptų nei ksenofobija, nei netolerancija“, – požiūriu pasidalijo J.Didžiulis.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min