Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kas yra laisvė? (IX)

Koncerto akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Atkurtai Lietuvos laisvei - jau 20 metų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kiekvienas turime savo laisvės apibrėžimą, o bėgant laikui jis keičiasi. „Tik po kelių metų supratau, kad laisvės kaina yra kraujas išlietas ant nepriklausomos žemės,“ – prisimena skaitytojas Jonas K.

Į 15min.lt kvietimą skaitytojams pasidalyti savo mintimis apie laisvę atsiliepęs Jonas K. rašo:

Niekada nepamiršiu, kaip mokykloje kasmet dalyvaudavau Sausio 13d. piešinių konkurse!Kaskart būdavo televizijos bokštas, barikados, tankai, žmonės, vėliavos ir daug raudonos spalvos. Vaiko galvą stebindavo išvakarėse rodyti dokumentiniai vaizdai per televiziją. Dar ir dabar mama pamena mano pirmą klausimą: mamyte, kodėl tie tankai žmones traiško? Ašaros mamos akyse buvo baisiau už tuos reginius. Daugiau neklausinėjau. Tik po kelių metų supratau, kad laisvės kaina yra kraujas išlietas ant nepriklausomos žemės. Mano vaikai nebepieš raudonai, nes mūsų vėliavoje daugiau raudonos nei mato akys, ją primena plėšyti ir mindžioti, bet gyvi istorijos puslapiai...

DĖMESIO! Kūrybiškiausi ir aktyviausi skaitytojai bus apdovanoti kiekvieno lietuvio bibliotekos vertomis knygomis. Skaitytojų laukia puikus leidinys „Kelias į nepriklausomybę. Lietuvos Sąjūdis 1988–1991“ ir įspūdingas albumas „Tūkstantmečio odisėja. Vienas vardas – Lietuva“.

Siųskite savo mintis adresu kovo11@15min.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min