Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tyrėjai apklausė daugiau kaip 80 žmonių byloje dėl lėktuvo katastrofos netoli Smolensko

Sudužęs Lenkijos prezidento lėktuvas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Sudužęs Lenkijos prezidento lėktuvas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Byloje dėl Lenkijos prezidento Lecho Kaczynskio lėktuvo katastrofos apklausti kaip liudytojai ir nukentėjusieji – daugiau kaip 80 žmonių, pranešė penktadienį Tyrimų komitetas prie Rusijos prokuratūros.

„Tyrėjai, dalyvaujant psichologams iš Lenkijos ir Rusijos kaip liudytojus ir nukentėjusiuosius apklausė 84 žmones“, – nurodė šios žinybos oficialusis atstovas Vladimiras Markinas.

Pasak jo, Maskvoje tebevyksta žuvusiųjų kūnų ir jų dalių atpažinimas. Iki šio laiko paskirtos 266 teismo medicinos ekspertizės, tarp jų genetinės, atpažinti 76 žuvusiųjų kūnai.

Tuo tarpu penktadienį Rusijos teismo medicinos ekspertizės biuras pasirengęs išsiųsti į tėvynę dar šešių žuvusiųjų per Lenkijos prezidento lėktuvo „Tu-154“ katastrofą netoli Smolensko palaikus.

Tai, remdamasis penktadienio 9 val. duomenimis, pranešė šaltinis Maskvos valdžios sudarytame pagalbos tragedijos aukų giminaičiams štabe.

Tarp jų yra Lenkijos kariuomenės Generalinio štabo viršininkas Franciszekas Gagoras“, – sakė pašnekovas.

Jis patikslino, kad 13 val. penktadienį numatytas atsisveikinimas su Lenkijos generalinio štabo viršininku, po to karstas su jo palaikais, taip pat dar penki užlituoti karstai su žuvusiaisiais bus nuvežti specialia kolona, lydima garbės sargybos, į Maskvos „Domodedovo“ oro uostą.

„Numatoma, kad šešių žuvusiųjų, tarp jų F.Gagoro palaikai bus išgabenti specialiu lėktuvu, kurio išvykimas numatytas 16.30 val. penktadienį“, – pridūrė šaltinis.

Ketvirtadienį specialiuoju reisu iš Maskvos „Domodedovo“ oro uosto į Varšuvą buvo išsiųsti 34 užlituoti karstai su žuvusiųjų palaikais.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min