Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 26d. 15:05

11 reidų rezultatai: daugiau nei 10 žvejybos pažeidimų ir išaiškinti neteisėtai medžioję asmenys

Žvarbi ir saulėta diena kviečia į gamtą
Arno Strumilos / 15min nuotr. / Žvarbi ir saulėta diena kviečia į gamtą

Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnams ši savaitė buvo itin darbinga. Aplinkosaugininkai vykdydami akciją „Lydeka“ surengė 11 reidų ir nustatė 11 pažeidimų. Taip pat išaiškino ir medžioklės pažeidimų – asmenį pagavusį stirną su kilpa ir kitą asmenį neteisėtai sumedžiojusį 2 lapes, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Klaipėdos aplinkosaugininkai per savaitę patikrino 83 žvejus ir nustatė 11 mėgėjų žvejybos taisyklių pažeidimų. Daugumai žvejų buvo skirti įspėjimai, o vienam asmeniui žvejojusiam gyva žuvele gresia bauda iki 300 eurų.

Medžioklės pažeidimai

Aplinkosaugininkai asmens sodyboje rado kilpas laukiniams gyvūnams gaudyti ir už tai jam gresia bauda iki 860 eurų.

Aptiktas kitas asmuo medžiojo su kilpomis ir buvo sugavęs stirną. Už neteisėtą medžioklę jam bus paskirta bauda iki 1700 eurų, teks atlyginti 1750 eurų žalą gyvūnijai.

Taip pat išaiškintas asmuo neteisėtai ir su nelegaliu šautuvu sumedžiojęs 2 lapes. Už tokius pažeidėjo veiksmus gresia bauda iki 1800 eurų ir teks atlyginti 350 eurų žalą laukinei gyvūnijai. Dėl nelegalaus šautuvo policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Paimti 2 katinių šeimos žinduoliai

Be to šią savaitę inspektoriai pradėjo administracinį tyrimą dėl neteisėto laukinių gyvų laikymo. Iš asmens paimti 2 katinių šeimos žinduoliai. Šiuo metu vyksta tyrimas, bus nustatyta gyvūnų rūšis bei hibridizacijos laipsnis, tuomet pareigūnai galės imtis tolimesnių veiksmų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

03:45
19:56
13:58

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min