Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 2d. 14:12

„15min“ gimtadienį šventė kartu su skaitytojais! (nuotraukos, video)

Šiltą trečiadienio rytą puikiai nusiteikusi „15min“ komanda ketvirtojo gimtadienio proga dalijo savo skaitytojams laikraščius.
15min.lt/Juliaus Kalinsko nuotr. / Šiltą trečiadienio rytą puikiai nusiteikusi „15min“ komanda ketvirtojo gimtadienio proga dalijo savo skaitytojams laikraščius.

Rugsėjo 1 d. skaitomiausias Lietuvos didžiųjų miestų dienraštis „15min“ šventė ketvirtąjį gimtadienį.

Ta proga „15min“ žurnalistai, redaktoriai ir administracijos darbuotojai trečiadienį, rugsėjo 2 d., išėjo į gatves ir džiaugėsi gimtadieniu su savo skaitytojais. Redakcijos darbuotojai, lydimi velomobilio su „15min“ simbolika, dalijo dienraštį, leidinio simbolika pažymėtus saldainius.

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos centrinėse gatvėse buvo dalijamas ne tik naujausias dienraščio „15min“ numeris. „Skaitytojai turėjo galimybę artimiau susipažinti su kūrybišku „15min“ kolektyvu, sulaukėme daugybės sveikinimų. Visi sutikti skaitytojai džiaugėsi, kad Lietuvoje leidžiamas nemokamas, objektyvus dienraštis. Kiti tiesiog linkėjo sėkmės“, – sakė dienraščio vyriausioji redaktorė Asta Bliūdžiutė.

Sutikti skaitytojai džiaugėsi, kad Lietuvoje leidžiamas nemokamas, objektyvus dienraštis. Kiti tiesiog linkėjo sėkmės.

Portalo 15min.lt vyr. redaktorius Žilvinas Pekarskas džiaugėsi tokiu skaitytojų aktyvumu gatvėje. „Portale startavo rubrika Įkrauk, kurioje publikuojamas skaitytojų generuojamas turinys. Mums labai svarbu palaikyti ryšį su skaitytojais“, – komentavo sparčiausiai populiarėjančio portalo redaktorius.  

Iš redakcijos darbuotojų rankų gavę dienraštį „15min“ šypsodamiesi saulėtose Vilniaus gatvėse jį vartė aktorius Rimantas Bagdzevičius, Adolfas Večerskis. O Kaune dienraščiu džiaugėsi ir nusipelnęs krepšinio treneris Vladas Garastas. Prie „15min“ velomobilio stabtelėjo net greitosios pagalbos automobilis ir ne vienas prabangus BMW. 

VIDEO: 15min Gimtadienis
Temos: 2 Gimtadienis 15min
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min