Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 8d. 13:52 , Atnaujinta: 2019 gegužės 21d. 10:44

15min festivalis KLAUSYK! – jau šią savaitę: Kauno širdyje – įkvepiantys ir netikėti pokalbiai

Klausyk! festivalis
Klausyk! festivalis

Gegužės 22-24 dienomis 15min ir Kaunas 2022 kviečia į nemokamą pokalbių festivalį Kaune.

VISĄ FESTIVALIO PROGRAMĄ RASITE ČIA

15min pokalbių festivalis KLAUSYK! padovanos kauniečiams ir miesto svečiams įdomius ir netikėtus pokalbius įdomiose miesto vietose Europos kultūros sostinės forumo metu.

15min žurnalistai ir kiti vedėjai netikėtomis temomis kalbins Kauno „Žalgirio“ vykdomąjį direktorių Paulių Motiejūną, MO muziejaus vadovę Mildą Ivanauskienę, anglų komiką Geoffrey Browną, verslo konsultantą Paulą Bourne'ą, režisierių Gintarą Varną ir kitus. Visi šie pokalbiai bus ir gyvas podkastų, kitaip vadinamų tinklalaidėmis, įrašymas. Visus šiuos įrašus po festivalio bus galima išgirsti ir 15min Klausyk platformoje. Tai pirmasis toks festivalis ne tik Kaune, bet ir Lietuvoje.

Vietų skaičius kiekviename renginyje bus ribotas, tad norinčius išgirsti įdomių pokalbių, kviečiame iš anksto rezervuoti vietą.

FESTIVALIO PROGRAMA

2019.05.22 18:00 val. Kultūra, K.Donelaičio g. 16, Kaunas

Pokalbis su komiku Geoffrey Brownu apie „Brexit“ [EN]

Geoffrey Brownas
Geoffrey Brownas

Diskusija vyks anglų kalba. Kalbina 15min užsienio naujienų redaktorius ir podkasto „Skrieja kamuolys“ vedėjas Gintaras Radauskas. Geoffrey Brownas yra EUCLID direktorius (www.euclid.info). Geoffrey Brownas savo pirmąjį pasirodymą „Knowing EU“ pristatė Edinburgo alternatyviojo meno festivalyje, vėliau trumpų pasirodymų surengė Braitone, Mančesteryje ir Londone. 2017 m. jis pristatė naują numerį „Know Brexit“ (šis buvo rodytas ir Adelaidės festivalyje), 2018 m. pristatė pasirodymą „It’s a Dog’s Brexit“, o šiuo metu rengiasi 2019 m. alternatyviojo meno festivaliui.

2019-05-23 18:30 „Teatro fabrikas“, Kęstučio g. 62, Kaunas

Pokalbis su MO muziejaus direktore Milda Ivanauskiene apie technologijas ir kultūrą

Milda Ivanauskienė
Milda Ivanauskienė

Kalbina 15min verslo vystymo vadovas ir podkasto „Technotronika“ autorius Gediminas Galkauskas. Nuo 2016 m. Milda Ivanauskienė vadovauja MO muziejui. Ji formavo organizacijos veiklos strategiją, pozicionavimą, komandą, aktyviai dalyvavo statybų procese. Be to, atstovaudama muziejaus poreikiams ir funkcijoms, ji įgyvendino muziejaus transformaciją iš virtualaus „muziejaus be sienų“ į naują instituciją Vilniaus centre.

2019-05-23 19:30 „Teatro fabrikas“, Kęstučio g. 62, Kaunas

Diskusija su verslo konsultantu Paulu Bourne'u apie kūrybiškumą [EN]

Paul Bourne
Paul Bourne

Diskusija vyks anglų kalba. Kalbina Kotryna Lingienė. Paulas Bourne'as gyvena ir dirba Kembridže – ten jis kuria kūrybišką aplinką trijuose pagrindiniuose sektoriuose, dirbdamas profesionalaus teatro direktoriumi, verslumo mokytoju ir programos „Creative Communication for Business“ konsultantu. Kaip verslumo įgūdžių ugdytojas, Paulas Bourne'as, visų pirma, pabrėžia bendradarbiavimą su menininkais, nustatant kūrybiškumo darbo vietoje galimybes, taip pat ir verslų mąstymą, komunikacijos poveikį ir pokyčius lemiantį vadovavimą. Paulas Bourne'as – vienas pagrindinių programos „EPIC: Creativity & Communication Skills“ dėstytojų, jo paslaugomis naudojasi įvairių pasaulio šalių kultūros įstaigos ir įmonės, įskaitant Britų tarybą, BBC, „Novartis“, „Procter & Gamble“, „NIKE“ ir Liverpulio futbolo klubą.

2019-05-24 18:30 Kaunas 2022 biuras, Laisvės al. 36, Kaunas

Diskusija apie istorinę atmintį

Diskusijos dalyviai
Diskusijos dalyviai

Kalbina 15min kultūros redaktorė Monika Gimbutaitė. Kokį santykį su istorija formuoja šiuolaikinė lietuvių kultūra? Kodėl svarbu skirtingomis meninėmis formomis permąstyti praeitį? Ką mūsų kalbėjimas apie praeitį pasako apie mus šiandien? Į šiuos ir kitus klausimus bandysime atsakyti su režisieriumi Gintaru Varnu, kino istorike Lina Kaminskaite-Jančoriene bei „Kaunas 2022“ programos „Atminties biuras“ kuratore, Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto dėstytoja, menotyrininke Daiva Citvariene.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

49:40
01:06
01:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min