Dabar populiaru
Publikuota: 2013 vasario 8d. 09:26

15min.lt redakcijoje viešėjęs Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovausiantis Andrius Pojavis apie norus sudainuoti su marsiečiu: „Dainuotume Lietuvos ir Marso himnus, remiksuotume juos"

Andrius Pojavis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Andrius Pojavis

15min.lt redakcijoje viešėjęs Lietuvą „Eurovizijoje“ atstovausiantis Andrius Pojavis apie norus sudainuoti su marsiečiu: „Dainuotume Lietuvos ir Marso himnus, remiksuotume juos".

Penktadienio rytą 15min.lt redakcijoje viešėjo Lietuvos atstovas Eurovizijos“ konkurse Andrius Pojavis (29). Per tiesioginę vaizdo konferencijos dainininkas bendravo su 15min.lt portalo skaitytojais atsakydamas į jų užduotus klausimus.

15min.lt skaitytojus domino įvairios temos – A.Pojaviui užduodami klausimai net tik apie pasiruošimą „Eurovizijai“, bet ir apie asmeninį gyvenimą. Aptarti yra ką – šiuo metu kartu su šeima A.Pojavis gyvena Italijoje, namus svetur jau visai greitai antrąkart aplankys gandrai. O ir konkursui ruošiamasi intensyviai: dar ketvirtadienį vyras fotografavosi pirmojoje savo gyvenime profesionalioje fotosesijoje, jau sekmadienį dalyvaus paramos koncerte, kuriame geros valios žmonės aukos lėšas A.Pojavio pasirodymui „Eurovizijoje“.

15min.lt užduoda A.Pojaviui įdomiausius skaitytojų pateiktus klausimus.

VIDEO: 15min.lt redakcijoje vieši Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Andrius Pojavis

– Kaip manote, ar nevertėtų „Eurovizijoje“ avėti skirtingų spalvų batus? Pavyzdžiui, raudoną ir juodą. Derėtų prie jūsų dainos žodžių...

– Taip ir padarysime. Reikėtų tik Lietuvos vėliavų spalvų. Ačiū už idėją.

– Kodėl Donatui iš Vivulskio bendrabučio neatsiunti kvietimų į koncertą? (Donatas)

– Jis turi pasitikrinti pašto dėžutę, ten tikrai ras du ar tris kvietimus.

– Sveiki, Andriau. Skaičiau internete, kad per pasirodymą „Eurovizijoje“ ketini pasiimti pritariančiuosius vokalistus. Norėjau paklausti, kas bus tiek keturi vokalistai (trys vaikinai ir mergina) ir ar nebūtų geriau į konkurso sceną pasiimti kokį vieną ar kitą žinomą žmogų su didele patirtimi? Pavyzdžiui, Sasha Song, Donatas Montvydas ar Rūta Ščiogolovaitė, kuri taip ir negavo šanso pabūti „Eurovizijos“ scenoje…

– Visi turi šansų pabuvoti, bet jau keletą vakarų repetavau su pritariančiaisiais vokalais. Man svarbiausia, kad jie būtų profesionalai, nesvarbu, ar jie žinomi, ar ne. Tai nesuteikia daugiau skambesio ir kokybės muzikai.

– Kaip planuojate rengtis „Eurovizijos“ scenoje? (Asta)

– Dar galvojame, esame kūrybiniame procese.

– Ar jau planuojate, kaip atrodys jūsų pasirodymas konkurse? Kokį šou žadate? (Milda)

– Planuojame, o šou „Eurovizijoje“ daug kainuoja, reikia atitinkamo biudžeto. Nežinau, koks mūsų šou bus. Bet aš lieku prie savo nuomonės, kad svarbiausia daina.

– Ar darysite kokį nors turą, kurio metu reklamuosite savo dainą? Kiti, kiek žinau, keliavo po Europą ir reklamavosi... (Indrė)

– Patyrę eurovizinininkai sakė, kad nėra itin tikslinga daryti muzikinį turą, planuojame dalyvauti mažojoje „Eurovizijoje“.

– Sveiki, Andriau, norėjau paklausti, kaip manote, kas svarbiau „Eurovizijoje“ – šou ar daina? (Laurynas)

– Vienareikšmiškai „Euroviziją“ laimi daina, tai – dainų konkursas.

– Laba diena, Andriau. Pabandykite atspėti, kurios šalys balsuos už jūsų dainą „Eurovizijoje“? (Martynas)

– Balsuos visa Europa. Mūsų kaimynai, Italija, Ispanija, Prancūzija, Latvija, Estija, Ukraina...

– Ar jau girdėjote konkurentų dainas? Kieno dainos patiko ir kieno – ne?

– Teko girdėti, bet dainos, kuri būtų prie širdies, dar negirdėjau, bet esu garantuotas, kad gerų dainų bus, reiks paklausyti. Bus galimybė Amsterdame.

– Kaip manote, ar galite laimėti „Euroviziją“? Kas tada bus? (Saulė)

– Kai laimėsim, tada ir pažiūrėsime. Saule, viskas įmanoma.

– Sveiki, kaip ruošiatės „Eurovizijos“ konkursui? Žinau, kad gyvenate Italijoje – ar turite komandą ten, ar ruošiatės Lietuvoje? (Inga)

– Pasiruošimas vyksta dabar – repeticijos, su LRT grupe turiu garbę pagroti, dainavau M.A.M.A. apdovanojimuose. Mano šeima yra mano komanda.

– Ar radote rėmėjų, kurie finansuotų jūsų pasirodymą? Kiek lėšų jam skiriate? (Donatas)

– Aš nedirbu šio darbo, neieškau rėmėjų, dar turime laiko.

– Ar jums patiko kiti mūsų šalies atstovai konkurse? Kas buvo geriausi, kaip galvojate? Ir ar nebijote, kad jei nepasiseks, lietuviai jus pasmerks? Būsiu dėkingas, jei atsakysite. (Tadas)

– Dėkingas esu už klausimą. Aš noriu pasidalinti savo muzika, o jei žmonės pasmerks, tai pasmerks.

– Daug kas sako, kad jūsų daina panaši į „The Killers“ kūrybą. Ar klausote šios grupės? Gal semiatės iš jos įkvėpimo? (Rūta)

– Paskaičiau šiuos atsiliepimus ir paklausiu poros dainų. Nežinau, daug panašumo neįžvelgiau, gal man tai ir yra keista, kodėl būtent su jais mane sieja, nesu jų gerbėjas.

– Laba diena, Andriau. Sveikinu tapus „Eurovizijos“ nugalėtoju Lietuvoje. Aš žinau, kad jūs gyvenate Italijoje ir net turite žmoną italę. Kaip ten atsidūrėte ir kaip susipažinote su žmona? (Rokas)

– Nuvažiuoji į oro uostą, 2,5 valandos ir esi Italijoje. O su žmona susipažinau susipažinimo būdu. Prasidėjo viskas nuo „Labas“.

– Sveiki, Andriau. Sveikinu jus su pergale ir linkiu gero pasirodymo konkurse – manau, kad užimsite gerą vietą ir dėl jūsų nebus gėda. Dar sveikinu, kad laukiatės jau antro vaikelio. Norėjau paklausti, kokie jūsų vaikų vardai, kaip jaučiatės būdamas toks jaunas dviejų vaikų tėtis ir kaip auklėjate vaikus? (Renata)

– Kiek daug klausimų! Nesu toks jaunas, senas esu. Antras vaikas netrukus išvys pasaulį. Dukters vardas Alisa. Su dukra žaidžiu vaikiškus žaidimus. Jai yra 16 mėnesių.

– Laba diena, Andriau, norėjau paklausti, ką veikiate, kai nemuzikuojate – koks yra jūsų darbas Italijoje? (Urtė)

– Ilsiuosi, žiūriu TV, gaminu, patinka gaminti, vaikštau. Paprastus dalykus darau.

– Sveiki, Andriau, esu Oksana. Visų pirma noriu jums palinkėti didelės sėkmės pasirodyme – man patinka jūsų daina ir džiaugiuosi, kad atstovausite mūsų šaliai. Pati esu emigrantė ir mano gyvenamojoje šalyje apie lietuvius vietiniai atsiliepia nekaip. O kaip yra Italijoje – kiek vietiniai žino apie Lietuvą ir kokį įspūdį daro lietuviai ten? Būsiu labai dėkinga už atsakymus.

– Italijoje nėra tokios didelės koncentracijos lietuvių, kaip kitose šalyje. Esame nedidelė šalis, bet apie mus visi žino. Italijoje nėra blogos nuomonės apie mus. Aš Lietuvą pristatau, kaip šalį, turinčią seniausią kalbą, kad turime keturis metų laikus. Lietuvą miniu tik geru žodžiu.

– Laba diena, jums rašo Saulius. Andriau, ar nepavargstate nuo žiniasklaidos dėmesio? Juk dabar jo sulaukiate daug, o anksčiau tokio nebuvo. Išvis, kaip vertinate lietuvišką žiniasklaidą? Man atrodo, kad pas mus vien apie smurtą, purvą rašo, mažai ką gero matau. Kaip atrodo jums? Taip pat, ar teko bendrauti su užsienio žurnalistais po pergalės atrankoje? Kuo jie skiriasi nuo lietuviškų?

– Teko bendrauti su žurnalistais iš įvairių Europos šalių, klausimai tokie patys, todėl skirtumo nėra. Manau, kad Lietuvoje žiniasklaida gerai dirba savo darbą, kaip ir užsienyje.

– Ar ketinate grįžti gyventi į Lietuvą? Kodėl? (Irma)

– Šiuo metu gyvenu Lietuvoje, bet grįžti visam laikui dar neturiu planų.

– Sveiki, Andriau. Ką manote apie gėjų santuokas? Suprantu, kad čia gal ne į temą – visi klaus apie „Euroviziją“, bet man labai įdomus jūsų požiūris. (Linas)

– Tai priklauso nuo valstybės, manau, kad kiekvienas žmogus yra laisvas pasirinkti, ką daryti. Svarbiausia, kad žmogus yra laimingas, jei jie nuo to laimingesni, kodėl gi ne.

– Andriau, ar galvojate išleisti savo dainų albumą? Kiek dainų esate parašęs? (Jolanta)

– Albumas jau išlietas, vadinasi „Aštuoni“. O dabar kuriu antrą albumą. Įrašiau jau devynias dainas, o sukūręs esu gal jau dvidešimt, bet ne visas įrašau, jos sugula į juodraščius.

– Labas, aš esu Tomas. Norėjau paklausti, iš kur semiatės minčių kūrybai. Man labai patinka jūsų eurovizinė daina, todėl noriu žinoti, kas dedasi jūsų galvoje kai kuriate?

– Pirmiausia, noriu dar kartą padėkoti visiems, kurie palaiko. O dėl kūrybos, kiekvienas įkvėpimas sunku pasakyti, iš kus ateina. O mintys tikrai šviesios ir geros.

– Sveiki. Koks jausmas taip netikėtai tapti žvaigžde? Juk anksčiau buvote nežinomas ir išgarsėjote labai greitai. Ar nesusirgote žvaigždžių liga? Ir kaip jums šiaip tas žvaigždžių pasaulis – ar nejaučiate, kad visi būtų pasikėlę, sužvaigždėję ir netikroviški?

– Labai stipriai sergu žvaigždžių liga, reikia spaudimą keturis kartus per dieną matuotis, gerti aspiriną. Jeigu įgriso žvaigždžių spindėjimas, visada galima užsidėti akinius nuo saulės.

– Klausimas Andriui: kuri virtuvė jums patinka labiau – lietuviška ar itališka? O pats ar gaminate? Gal turite firminį patiekalą? (Simas)

– Man labiausiai patinka mamos virtuvė. Man patinka cepelinai, močiutės kepta boba. Gaminu, esu šeimos šefas, firminis patiekalas – trinta pomidorų sriuba.

– Esate iš Jurbarko, gyvenate Italijoje. O kur apsistojate, kai atvažiuojat į Vilnių? Juk dabar tai visad grįžtat į Vilnių, nes čia visas veiksmas, ar ne? (Judita)

– Veikas vyksta čia, Vilniuje, mano sesė gyvena Vilniuje, pas ją apsistoju.

– Laba diena, Andriau. Aš esu Rugilė ir noriu paklausti: esate gražus, jaunas ir talentingas vyras, visos merginos turėtų leipti dėl jūsų. Kiek merginų esate turėjęs ir kokios jums patinka? O gal atsimenate įsimintiniausią pasimatymą, kokį kada turėjote? (Lukrecija)

– Įsimintiniausias pasimatymas įvyko darželyje, tada įsimylėjau tokią mergaitę Gerdą. Kaip sakoma, pirma meilė nerūdija. Labiausia patinka lietuvaitės.

– Su kokiu atlikėju norėtumėte sudainuoti duetu? Atlikėją galite rinktis ir ne iš Lietuvos. (Jorūnė)

– Norėčiau sudainuoti su kokiu nors marsiečiu. Štai būtų pirmas duetas su marsiečiu. Dainuotume Lietuvos ir Marso himnus, remiksuotume juos.

– Andriau, o kaip viską vertina jūsų žmona? Turiu omeny tai, kad jūs tapote žvaigžde, sulaukiate daug dėmesio, važinėjate į Lietuvą, paliekate ją vieną... O gal ji irgi atvažiuoja į Lietuvą? (Rusnė)

– Ji jau buvo Lietuvoje gal tris kartus, paskutinį kartą buvo „Eurovizijos“ pusfinalyje. Ji džiaugiasi, kartu ir palaiko mane.

– Laba diena, Andriau. Kurios moterys jums gražesnės – lietuvės ar italės?  Lietuviai sako,  kad lietuvės gražiausios, bet aukštesnį reitingą pasaulyje ima italės... (Jonas)

– Lietuviai sako, lietuviai žino. Lietuvaitės – pačios gražiausios pasaulyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Rusijos saugumo tarnybos taikosi į Krymo totorius kaip į islamistinius teroristus

Gazas

„Drifto“ varžybose Palangoje – per plauką tragedija nepasibaigusi „Nissan“ avarija

Aktualu

Norėjo nuraminti, bet sužalojo: anūką globojanti klaipėdietė pasijuto įbauginta

Pasaulis kišenėje

Kretingos rajone palangiškis sukūrė didžiausią Europoje japonišką sodą

Gazas

Greičiausiai TCR komandai vadovaujantis M.Varža: „Tikslas – laimėti klasėje, bet apetitas auga“

Vardai

Valdovų rūmų kiemas netikėtai virto Vokiečių gatve: „G&G Sindikatas“ pakartojo projektą „Unplugged“

Aktualu

Palangos gelbėtojų vadas Jonas Pirožnikas: išrašome ir 100 eurų baudas

24sek

Po klubą sukrėtusių permainų – „Raptors“ vadovo atsiprašymas

XX a. pradžioje veikusio žmonių zoologijos sodo likučiai Prancūzijoje

Vardai

Kourtney Kardashian mylimasis iškėlė viešą pavydo sceną dėl seksualios nuotraukos

Sportas

Kroatijos puolėjas atsisakė pasaulio čempionato sidabro

Konkursas Gyvenimas

Konkurso „Mano kiemas“ dalyvė 77-erių Elena gėlėmis džiugina visą daugiabutį

24sek

LaMelo ir LiAngelo pelnė 96 taškus, bet kritika tęsiasi: „Tai laiko švaistymas“

Gazas

Palangos lenktynės tapo tikru „raliu“: tenka dardėti žvyrkeliais

Gyvenimas

Kodėl imituodamos orgazmą šiandien dėl to pasigailėsite rytoj?

Pasaulis kišenėje

Su meškomis namie susidūrę lietuviai: „Prasivėrė durys, o ten stovėjo meška ir žiūrėjo“

Vardai

Kaune – baleto šokėjų A.Mikalajūnaitės ir V.Osadčenko vestuvės: pirmiausia įsimylėjo kūno kalbą

Verslas

Automobilių pramonė prašo D.Trumpą susilaikyti nuo tarifų

Sportas

Su trenksmu – Kenijos bėgikė įspūdingai pagerino pasaulio rekordą

Aktualu

Masinė avarija sostinėje: po sunkvežimiu palindo automobilis, žuvo žmogus, yra ir sužeistų

Naujienos

Aktualu

Rusijos saugumo tarnybos taikosi į Krymo totorius kaip į islamistinius teroristus

Gazas

„Drifto“ varžybose Palangoje – per plauką tragedija nepasibaigusi „Nissan“ avarija

Aktualu

Norėjo nuraminti, bet sužalojo: anūką globojanti klaipėdietė pasijuto įbauginta

Pasaulis kišenėje

Kretingos rajone palangiškis sukūrė didžiausią Europoje japonišką sodą

Gazas

Greičiausiai TCR komandai vadovaujantis M.Varža: „Tikslas – laimėti klasėje, bet apetitas auga“

Vardai

Valdovų rūmų kiemas netikėtai virto Vokiečių gatve: „G&G Sindikatas“ pakartojo projektą „Unplugged“

Aktualu

Palangos gelbėtojų vadas Jonas Pirožnikas: išrašome ir 100 eurų baudas

24sek

Po klubą sukrėtusių permainų – „Raptors“ vadovo atsiprašymas

XX a. pradžioje veikusio žmonių zoologijos sodo likučiai Prancūzijoje

Vardai

Kourtney Kardashian mylimasis iškėlė viešą pavydo sceną dėl seksualios nuotraukos

Sportas

Kroatijos puolėjas atsisakė pasaulio čempionato sidabro

Konkursas Gyvenimas

Konkurso „Mano kiemas“ dalyvė 77-erių Elena gėlėmis džiugina visą daugiabutį

24sek

LaMelo ir LiAngelo pelnė 96 taškus, bet kritika tęsiasi: „Tai laiko švaistymas“

Gazas

Palangos lenktynės tapo tikru „raliu“: tenka dardėti žvyrkeliais

Gyvenimas

Kodėl imituodamos orgazmą šiandien dėl to pasigailėsite rytoj?

Pasaulis kišenėje

Su meškomis namie susidūrę lietuviai: „Prasivėrė durys, o ten stovėjo meška ir žiūrėjo“

Vardai

Kaune – baleto šokėjų A.Mikalajūnaitės ir V.Osadčenko vestuvės: pirmiausia įsimylėjo kūno kalbą

Verslas

Automobilių pramonė prašo D.Trumpą susilaikyti nuo tarifų

Sportas

Su trenksmu – Kenijos bėgikė įspūdingai pagerino pasaulio rekordą

Aktualu

Masinė avarija sostinėje: po sunkvežimiu palindo automobilis, žuvo žmogus, yra ir sužeistų

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Išmanus kaimas

Festivalis „Galapagai”

Parašykite atsiliepimą apie 15min