Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 4d. 10:50

15min startuoja projektas „Atrask Indoneziją su Mariumi Jokūbaičiu“

Marius-indonezija-share
Marius-indonezija-share

15min verslo naujienų skyriaus redaktorius Marius Jokūbaitis leidžiasi į dvi savaites truksiančią kelionę po Indoneziją, užsukant į Singapūrą. Nuo kovo 4 dienos su 15min skaitytojais M.Jokūbaitis dalinsis savo įspūdžiais – straipsniais, nuotraukomis, vaizdo įrašais. Kelionės akimirkas rasite projekto polapyje „Atrask Indoneziją su Mariumi Jokūbaičiu“.

PROJEKTĄ „ATRASK INDONEZIJĄ SU MARIUMI JOKŪBAIČIU“ RASITE ČIA

Kovo pirmąjį savaitgalį M.Jokūbaičio laukia 12 valandų trukmės skrydis iš Stambulo į Singapūrą. Prieš leisdamasis į Harmoningos asmenybės instituto organizuojamą kelionę po Indoneziją, Marius aplankys garsiausias Singapūro kultūrines vietas. Viena diena bus skirta ir vizitams į Singapūre įsikūrusias „Microsoft“ ir „Google“ bendroves.

Vėliau M.Jokūbaitis skris į Džakartą, kur sutelkta net 40 proc. visos Pietryčių Azijos ir 70 proc. Indonezijos finansų. Verslo megapolyje Marius susitiks su ten dirbančiais verslininkais bei didžiausios rinkodaros bendrovės „Mark Plus“ vadovais.

Kovo 7 dieną M.Jokūbaitis skris į archajiškiausią Indonezijos regioną Bodžonegorą. Sarabajoje galima pasijusti lyg būtum persikėlęs kelis šimtmečius į praeitį, ten dominuoja rankų darbas, o kai kurių vietovių gyventojai nėra matę europiečių.

Kitą dieną Mariaus laukia 4,5 val. trukmės kelionė į Džokžakartą. Čia numatyta pažintis su regiono princese, pasivaikščiojimas senamiestyje.

Kovo 10 ir 11 dienomis M.Jokūbatis lankysis forume „Naujos prasmės versle“. Lietuvos verslų savininkai papasakos, kaip kuria naujas prasmes savo gyvenime ir versle.

Kovo 13 dieną numatytas saulės pasitikimas didžiausioje pasaulyje budistų šventykloje kalnuose, Borobuduro šventykloje. Budistai iš viso pasaulio plūsta sutikti saulės šioje vietoje.

Kovo 13–15 dienomis vyks retritai Indonezijos kalnuose, šalia aktyviausio Javos salos veikiančio ugnikalnio.

Visas kelionės išlaidas žurnalistui apmokėjo Harmoningos asmenybės institutas. Straipsnių turiniui tai įtakos neturi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min