Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 9d. 19:24

15min startuoja projektas „Su vėju!“: apie Lietuvos buriavimą žinosite viską

Ambersail 2
Laurens Morel nuotr. / Ambersail 2

Vandenynų kelionės, pasaulinės regatos, išskirtinis gyvenimo būdas – visa tai ir dar daugiau apima buriavimas. Skirtingų dydžių ir pajėgumo jachtas bei jomis buriuojančius žmones – sportininkus, olimpiečius, nuotykių ieškotojus bei aktyvaus laisvalaikio mėgėjus – vienija vienas jausmas – meilė vėjui. 15min, kartu su „Volfas Engelman“, „Ambersail-2“ buriuotojais ir Lietuvos buriuotojų sąjunga pristato unikalų projektą „Su vėju!“.

Projekto polapyje „Su vėju!“ nuo balandžio 14 dienos 15min skaitytojus kvies susipažinti su ypatingomis istorijomis iš tolimiausių jūrų ir vandenynų, drauge su buriuotojais pajusti adrenaliną skriejant per bangas finišo link prestižinėse regatose bei mėgautis gyvenimu su vėju.

15min sieks, kad visuomenė būtų kūrybiškai informuota apie aukščiausius buriuotojų ir įgulų pasiekimus tarptautinėse varžybose ir olimpiniame buriavime. Portale nuo šiol rasite kokybišką informaciją apie okeaninius buriuotojų žygius, buriuotojišką gyvenimo būdą ir jo ugdomas vertybes.

„Kuriame kokybišką žiniasklaidą ir siekiame, kad 15min skaitytoją pasiektų įvairios jį dominančios temos. Tyrimai rodo, kad vartotojas mus vertina ne tik už išskirtinį turinį aktualijų, tyrimų temomis, bet ir už kokybiškas sporto, gyvenimo būdo bei pramogų pasaulio naujienas. Projektas „Su vėju!“ yra geras tokio turinio pavyzdys. Tad tikime, jog projektas sudomins ne tik buriavimo sporto aistruolius, bet ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjus“, – sako 15min generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Ramūnas Šaučikovas (dešinėje)
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Ramūnas Šaučikovas (dešinėje)

„Ambersail-2“ buriuotojų klubo vadovas Arvydas Paunksnis teigė, kad jų planuose – aukščiausio rango pasaulinės regatos, į kurias susirenka stipriausios įgulos iš skirtingų valstybių.

„Žinoma, kad tikslas visuomet yra pergalė, nes tai – didelė garbė ne tik įgulai, bet ir visai šaliai. Su profesionalia „Ambersail-2“ jachta mes turime visas galimybes tai padaryti. Tačiau tam, kad šį tikslą pasiektume, būtinas pastovumas, treniruotės ir varžybos konkurencingoje aplinkoje. Taigi mums svarbu turėti palaikantį partnerį, kuris šiuo atveju – su buriuomene jau ne vienerius metus bendradarbiaujantis bravoras“, – susirinkusiems į „Volfas Engelman Studiją“ antradienio vakarą sakė Arvydas Paunksnis.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Projekto pristatymo akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Projekto pristatymo akimirkos

AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas teigė, kad antradienį pasirašyta sutartis ir memorandumas pirmiausia reiškia ištikimybę.

„Bravoras visada buvo šalia buriuomenės – juk netgi pirmasis buriavimo klubas Lietuvoje įkurtas čia, Kaune, kaip ir VE bravoras. Pastarasiais metais ištikimai palaikėme buriuotojų komandas tokiose varžybose kaip Kuršių marių regata ir kiti didieji buriuotojų renginiai. Be to, jau esme prisidėję ir prie pirmosios „Ambersail“ jachtos žygių, taigi šiandien įtvirtinta naujoji partnerystė kartu yra ir viso to pratęsimas: dabar didžiosios palaikymo pajėgos bus nukreiptos į „Ambersail-2“ komandą, atstovaujančią Lietuvą tarptautinėse regatose. Mums tai – džentelmeniška garbė prisidėti prie jų būsimų pergalių ir garbingų kovų“, – kalbėjo Marius Horbačauskas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Projekto pristatymo akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Projekto pristatymo akimirkos

Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentas Naglis Nasvytis teigė: „Buriavimas Lietuvoje pastaraisias metais išgyvena pakilimo laikotarpį. Lietuviai vis daugiau buriuoja, vis drąsiau startuoja tarptautinėse regatose, išmėgina naujas akvatorijas, na o jachtos „Ambersail-2“ įsigijimas apskritai yra pasaulinio masto įvykis. Visa tai nebūtų įmanoma be tokių mūsų bendražygių ir draugų kaip bravoras „Volfas Engelman“. Draugystė su juo prasidėjo nuo mažų dalykų, o šiandien bendradarbiaujame kone visų svarbiausių buriuotojiškų įvykių Lietuvoje metu.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Projekto pristatymo akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Projekto pristatymo akimirkos

Be galo džiugu, kad šiandien prie mūsų savo pajėgas prijungia dar ir informacinis partneris, portalas 15min. Tikiu, kad jie padės parodyti, kad buriavimas yra sporto šaka, leidžianti formuoti stiprias asmenybes, grūdinti charakterį ir ugdyti tvirtas vertybes. O svarbiausia – buriuoti galima nepaisant amžiaus, lyties, profesijos ar kitų skirtumų“.

Dalijamės akimirkomis iš „Ambersail 2“ įgulų ir partnerių renginio:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min