Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 24d. 15:37

15min studijoje: apie jubiliejinį – dvidešimtą – festivalį „Mėnuo Juodaragis“

15min studijoje antradienį 11 val. svečiavosi savito baltiško festivalio „Mėnuo Juodaragis“ vadovas Ugnius Liogė ir lietuvių mitologas, religijotyrininkas, rašytojas Dainius Razauskas. Pokalbis apie tai, kaip „Mėnuo Juodaragis“ švęs savo dvidešimtąjį gimtadienį, kokios laukia muzikinės, kultūrinės bei edukacinės naujovės.

Meniškas, kupinas alternatyvios muzikos garsų ir baltiškų tradicijų festivalis „Mėnuo Juodaragis“ laikomas vienu seniausių Lietuvoje. Įvairaus stiliaus Lietuvos ir užsienio grupės, amatininkai, kūrybininkai ir baltiškų tradicijų puoselėtojai sukūrė savitą festivalio atmosferą ir „prisijaukino“ ne vieną dalyvių kartą.

„Mėnuo Juodaragis“ kasmet siūlo ne tik įvairią ir plačią muzikinę, bet ir kultūrinę ir edukacinę programą. Nuo kūrybinių dirbtuvių, tradicinių amatų, baltiškų apeigų iki paskaitų, filmų ir interaktyvaus meno.

„Mėnuo Juodaragis“ užaugo iki didžiausio tokio pobūdžio renginio Baltijos šalyse, o šiemet rugpjūčio 24–27 dienomis švęs savo jubiliejų. Apie tai, kas laukia „Mėnesio Juodaragio“ 20-metyje – pokalbis 15min studijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min