Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

15min vadovas Tomas Balžekas: turime dažniau prisiminti, jog esame laisvi!

Tomas Balžekas
Asmeninio archyvo nuotr. / Tomas Balžekas
Šaltinis: 15min
0
A A

Myliu Lietuvą. Myliu laisvę. Reikia dažniau prisiminti ir ištarti šiuos žodžius. Jie turi galingą užtaisą. Ką reiškia laisvė? Visų pirma ji suteikia galimybę laisvai reikšti savo mintis. Nuo minčių prasideda idėjos, o nuo jų prasideda daug. Tiesa, reikia dirbti ir nebijoti jas įgyvendinti, bet žinau, kad visi tai galime.

Laisvė mums suteikia tiek daug galimybių, apie kurias nebesusimąstome kasdieniame gyvenime. Kovo 11 d. stabtelkime bent penkiolikai minučių pabūti su savo mintimis ir pagalvoti apie visas laisves, kuriomis džiaugiamės jau 25 metus. 

Laisvė ne tik mąstyti, bet ir išsakyti mintis. Laisvė keliauti po visus pasaulio kampelius. Laisvė rinktis, už ką balsuoti per rinkimus. Laisvė rinktis mokyklą savo vaikams ar gydytoją, kuriam norime patikėti savo sveikatą. Visi turime šias ir daugybę kitų laisvių, kurios leidžia mums būti asmenybėmis, išsiskirti, jaustis stipriais, pasitikėti savimi, nieko nebijoti ir kurti laisvos visuomenės labui. 

Esu dėkingas už Lietuvos laisvę visiems, kurie dėl jos kovojo ir kovoja. Branginkime ir puoselėkime ją visi drauge.

O kodėl ir kaip laisvę mylite jūs? Pasidalinkite laisvės nuotaika ar nuotrauka savo paskyrose socialiniuose tinkluose „Instagram“, „Twitter“, „Facebook“ ir „YouTube“ panaudodami raktažodį #myliulaisvę ir ieškokite savęs specialioje šventinėje platformoje 15min.lt/myliulaisvę!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min