Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

15min.lt konferencijoje – naujieji grupės „Pikaso“ nariai (nuotraukos, video)

Grupė „Pikaso“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Grupė „Pikaso“
Šaltinis: 15min
0
A A

Visiškai atsinaujinusi Klaipėdos grupė „Pikaso“ ketvirtadienį panoro prisistatyti 15min.lt skaitytojams ir atsakyti į visus – net pačius atviriausius – klausimus.

Prieš skaitytojų smalsumą stojo trys naujieji „Pikaso“ nariai: Haroldas, Deividas ir Tomas.

Nori užduoti klausimą grupei „Pikaso“? Siųskit klausimą klausimai@15min.lt

Sveiki. Ar Jūs tikite, kad galite padaryti „Pikaso“ grupę tokią pat populiarią, kaip ankščiau? (Gabija)

Haroldas: Be abejonės, tikime. Tikime, kad grupė gali būti dar geresnė, kokybiškesnė ir to sieksime.

Ar nesijaučiate tarsi „pavogę“ „Pikaso“ šlovę? Juk tie vaikinai visus gerbėjus ir populiarumą užsitarnavo darbu. Kodėl tiesiog nesukūrėt savo grupės? (Gintarė)

H.: Nesijaučiame vagys, nes pasaulio praktikoje tokių atvejų yra buvę – keičiamos grupių sudėtys, ateina nauji žmonės. Nesijaučiame pavogę šlovę, nes ją turėsime užsitarnauti. Jei nieko nedirbsime ar atrodysime prastai, negalėsime tikėtis palaikymo. Ši grupė turi didelį bagažą gerų dainų ir mes jas atliksime naujai, atnešime naujų prieskoniukų, kurie dainas padarys geresnes. Esame jau įrašę ir naujų dainų. Yra choras „Ąžuoliukas“ - dainuojantys vaikai neiškėlė to pavadinimo, nepadarė jo „brandu“, tas pats atvejis ir su mumis – grupės veiklą tęsime toliau.

Gintaras Bendžius: Grupės dainos priklauso kompanijai „Cactus“, tai kodėl tų dainų negali atlikti kiti vaikinai?

Ar manote, kad paveldėjote iš senųjų „Pikaso“ narių ir publiką? (Aurelija)

H.: Yra daug nuomonių, daug lyginimų mūsų su senaisiais „Pikaso“. Yra senų gerbėjų nepasitenkinimo, bet manome, kad savo darbu užsitarnausime naujų ir senų gerbėjų palankumą. Tikimės, kad gerbėjų armija, kurią turi „Pikaso“, mus įvertins. Mes jaučiame didelę atsakomybę ir tikslingai dirbame, kad nenuviltume gerbėjų ir „Pikaso“ grupės. 

M.B.: paskutiniame koncerte publika labai šiltai sutiko naujuosius „Pikaso“. Mačiau publiką iš kitos pusės: senieji gerbėjai juos priėmė, reikės prisijaukinti tik naujų.

Kodėl paskutiniame koncerte nepasirodė Robertas Kirklys?

G.B.: Buvo pakviestas, bet dėl asmeninių priežasčių negalėjo atvykti. Dainius su Dovydu buvo, paskutinį kartą atliko dainą „O, brolau“. Jokių konfliktų nebuvo. Mūsų santykiai išliko labai draugiški, tik visi pasirinko savo gyvenimo kelius.

Ar bus keičiamas grupės įvaizdis ir muzikos stilius? (Gintarė)

T.: Atsiras judesio mūsų darbe.

H.: mūsų programoje liks senieji „Pikaso“ hitai, muzikos tęstinumas bus. Nebus kardinalių pokyčių. Visa muzika palaipsniui keičiasi, galbūt ir mūsų dainose atsiras naujų elementų.

G.B: Po Naujųjų metų gerbėjai gali tikėtis akustinio koncerto. Iš vokalinės pusės grupė labai sustiprėjo. Pokyčių tikrai bus ir manau bus tik į gera.

VIDEO: 15min.lt redakcijoje - grupė „Pikaso" (HD)

Kaip santykiai su pirmaisiais „pikasais“? (Gintarė)

H.: Labai geri. Su Dainiumi esu pažįstamas nuo realybės šou laikų, buvome ir kambariokais. Jaučiu palaikymą iš jo pusės. Dovydas irgi palaiko, pataria. Kaip Gintaras minėjo, grupė išsiskyrė ne dėl pykčių, o dėl to, kad visi pasirinko savo kryptis. Buvę nariai mums kaip tėveliai, daug pataria.

Pasakykit atvirai – ar klausėtės „Pikaso“ dainų, kai dar nebuvo minties, kad patys tokiais tapsite? (Rika)

T.: Taip, mes, be abejonės, klausėme „Pikaso“ dainų, džiaugėmės perėmę garsiausias jų dainas ir džiaugiamės galėdami jas dainuoti.

Ar jau turit daugiau dainų, ne tik „Nostalgiją“? Kokios naujo albumo išleidimo perspektyvos? (Gintarė)

H.: Turime ir ruošiame naujas dainas. Planuojame daryti akustinę programą, toliau laukia albumas. Viskas vystysis palaipsniui. Esame nusiteikę dirbti, to noro, manau, užteks.

Sveiki, vaikinukai;) Pirmiausia, sveikinu su puikiu debiutu ;) Girdėjau, kad ankstesnės sudėties grupė išsiskirstė, nes nesuderino grupės veiklos Klaipėdoje ir atlikėjų gyvenimo (ar mokslų) Vilniuje. O kaip bus jums, juk Haroldas gyvena ir studijuoja Vilniuje? (Rasa)

T.: šiais laikais tai ne problema – kiekvienas turime po automobilį, tad nėra problemų suvažiuoti į vieną vietą.

H.: Tomas irgi gyvena Vilniuje, kol kas pagrindinė repeticijų bazė yra Klaipėdoje.

Ir dar. Kodėl jus rengia „stiliumi“, kad jūs visi trys iš inkubatoriaus, iš vieno kiaušinio? Juk nei vienas nesate visokių „yvų-axomų“ primityvumo lygio, tai nepasiduokit prodiuseriams, kiekvienas turėkit savo stilių (bent jau spalvinį) ir nusivilkit tas uniformas.., Nuoširdžiai draugiškai patariu – jos jums NETINKA. Sėkmės. (Rasa)

T.: Mes esame grupė, todėl norime, kad mus suvienytų daromas darbas, apranga.

H.: Tai nereiškia, kad ateityje mes būsime tokie pat. Toks šiuo metu mūsų pirmas įvaizdis.

T.: Nebijok, Rasa, mes dar keisimės.

G.B.: Tai nebuvo prodiuserių sprendimas. Jei grupės nariai nenorėtų, jie tais rūbais nesirengtų. Galiu išvardyti daug užsienio grupių kurios rengiasi vienodai, tad nejaugi jos yra prastos?

Šansų merginoms yra, tik nepersistenkiteMieli berniukai, ar tarp jūsų trijų nekyla pavydo scenų? Meilės trikampis juk sudėtinga psichologinė būsena... (Vilius)

T.: Tai kad mums merginos patinka, nepavydime vienas kitam kito.

Ar dainuosite ir senas „Pikaso“ dainas, ar ketinate atlikti tik naujus kūrinius? Ar ketinate patekti į užsienio muzikos rinką? (Virgilijus)

H.: Dainuosime ir senas. Dėl užsienio parodys laikas.

G.B.: Turiu neblogų  kontaktų su Latvijos, Lenkijos prodiuseriais. Galbūt „Pikaso“ suskambės ir už Lietuvos ribų. Pokalbiai vyksta, bet kol kas nieko konkretaus.

Labas, ar planuojate  į koncertinių turų tvarkaraštį irašyti ir kitas šalis (JAV, D. Britanija, Airija, Ispanija ir t.t.)? (Ieva)

H.: Jau buvo kvietimų koncertuoti Airijoje, bet dabar gyvename kitais dalykais.

G.B.: Šiandien buvo skambutis iš Los Andželo, mus kvietė pakoncertuoti vietos bendruomenė.

Kuris jūsų yra kurio senojo „Pikaso“ nario atitikmuo? (Karolis)

H.: Tomas yra Robertas...

T.: Nebuvo tikslas surasti panašius žmones. Mes atėjome su savo idėjomis, esame visai kitokie, negu jie.

Ar jūs nebijojote susidėti su broliais Bendžiais? Juk daug atlikėjų juos kaltina, kad pasisavina didžiąją dalį pelno, šiaip diriguoja, kas ir kaip turi būti. Nebijote tapti jų žaisliukais? (Marius)

H.: Bijome (juokiasi).

T.: Jei jūs iš tiesų pažinotumėte brolius Bendžius, sakytumėte kitaip. Aš asmeniškai irgi bijojau, kol jų nepažinojau.

H.: Asmeniškai juos pažįstu šešis metus, visos tos kalbos yra mitai arba sakomos iš pavydo. Nei vienas mes iš didelės bėdos nėjome į tą grupę.

Ar ir toliau pigiais būdais sieksite populiarumo? Mano manymu, filmuotis su būriu nuogų merginų nebuvo labai originalus sprendimas... (Zylė)

T.: Bet ne pigus (juokiasi). Tai kainavo apie 60 tūkstančių, gal tas žmogus gali mus pinigais paremti ar idėjomis. Gali prisijungti prie mūsų kūrybinės komandos.

H.: Tai nėra pigu.

D.: Tai nebuvo per vieną dieną sugalvota ir padaryta.

Turbūt daugelį merginų labiausiai domina grupės narys Tomas – beveik nieko apie jį nėra papasakota. Gal Tomas galėtų trumpai išdėstyti savo biografiją, kada susidomėjo muzika, ką veikia gyvenime?.. (Angelina)

T.: Gimiau 1989 metais, kovo 21 (juokiasi). Gimiau Jurbarke, dabar mokausi Vilniaus kolegijoje. Labai patinka tenisas, sveikai gyvenu, sportuoju. Nuo mažens muzikiniai gabumai buvo dievo duota, aplankyta daug chorų, turėjau daug vokalo mokytojų. Dabar džiaugiuosi, kad esu grupėje „Pikaso“, kad galiu tobulėti. Vaidinau profesionaliame teatre, „Raganiukės“ teatre vaikams. Dalyvavau vienos telekomunikacijų firmos reklamos atrankoje, patekau į finalą. Po transliacijos mane pastebėjo broliai Bendžiai, Deivido klipe vaidinau mechaniką. Tuo metu kai filmavausi klipe, vyko atranka į „Pikaso“ grupę. Ja žavėjausi jau seniai, todėl sudalyvavau atrankoje. Rezultatus matote dabar. Šiaip esu geras vaikas, taip mama sako.

Ar jūs visi turite merginas? Ar gerbėjos dar turės šansų? (Monika)

H.: Aš neturiu, Tomas, Deividas irgi neturi. Šansų merginoms yra, tik nepersistenkite. Būkite protingos. Mes esame susikoncentravę į kitus dalykus. Tomą galite susirasti „Facebooke“, galite jį „palaikinti“.

T.: Deividas užtat visus į draugus priima.

Ką manote apie vienos nakties nuotykius? (Monika)

H.: Puiku. Niekada nesakyk niekada. Mes niekada to nepropaguojame. Juokaujame. Netęskime tos temos...

Haroldai, ar dar bendrauji su Greta? Ar buvo labai skaudu išsiskirti – juk jau planavote vestuves? (Evelina)

H.: Čia aš pats parašiau šį klausimą (juokiasi). Esu įskaudintas, noriu išsilieti. Labai skaudu buvo išsiskirti. Aš nelinkęs daug apie tai kalbėti, buvo man brangus žmogus. Praėjo daug laiko, tuoj bus metai. Minimaliai bendraujame, santykiai normalūs, mes nesame susipykę. Man buvo labai skaudu (juokiasi).

Kaip jūs tarpusavyje sutariate? Ar nebūna konfliktų? (Karolina)

T.: Dar kol kas nerodėme vienas kitam savo jėgos. Aš asmeniškai šiuos vyrukus vadinu scenos broliais. Labai gerai sutariame, bent jau kol kas. Turime būti komanda.

H.: Tomas kartais grupėje kelia aferas, bet viskas kol kas pakenčiame.

T.: Haris mūsų grupėje daug verkia, bet tikimės, kad viskas susitvarkys. O Deividas visad sako, ką darome gerai ir blogai.

Kokios muzikos klausotės namuose? Kokį užsienio atlikėją, grupę laikote savo idealu? (Tadas)

D.: Aš klausau Steve Wonderio, All Jeurau. Mano fonoteka yra nemaža šių atlikėjų.

H.: Aš klausau nuo vaikystės „Queen“, „The Beatles“, Franko Sinatros, Jameso Moriso. Ir dabar klausau tos muzikos, dar prisidėjo „Kean“, Robbie Williamsas, Michaelis Bubble, „Take That“. Visus jų koncertus esu peržiūrėjęs. Daug muzikos klausau.

T.: Aš dar kartais paklausau Haroldo, Deivido.

Ką galėtumėte pavadinti savo grupės krikštatėviu? (Rima)

H.: Tai būtų broliai Bendžiai. Tai ir krikšto mama ir tėvas, nežinau, kaip jie pasiskirsto rolėmis tarpusavyje.

Laba diena, norėčiau sužinoti, ar ši vaikinukų grupė kartais nėra gėjai? (Donatas)

T.: Sveikas Donatai. Kaip minimum, ne. O tu?

H.: Sulaukiame tokių komentarų, bet mums tai nė motais. Koks beatsirastų naujas dainininkas, visada tas klausimas kyla. Yra suskurti stereotipai, kad jei žmogus yra viešas, jis yra gėjus.

Naujosios grupės „versijos“ nariai, noriu Jums pasakyti, kad pyksta žmonės ant popso, bet patys jos vis tiek klausosi. Nebūtų klausytojų, nebūtų ir dainuojančių, todėl linkiu nekreipti dėmesio į teigiančius, kad geriau būtumėte kitą grupę sukūrę, bet tikėti savimi ir tuo, ką darote. Jūs jauni, veržlūs, perspektyvūs, žavūs... Ir balsingi, beje. Iš tiesų labai gražūs balsai:) Noriu Jūsų paklausti, kaip įsivaizduojate naująją grupę po 5 metų? Ir dar vienas klausimėlis: kur dingo ir ką veiks kiti „Pikaso“ nariai? Ačiū. (Diana)

T.: Ačiū už tokius gražius žodžius.

H.: Mūsų vizija – tikimės, kad turėsime pakankamai neblogų dainų, kad tobulėsime, padarysime ką nors naujo Lietuvos popmuzikoje. Labai stengsimės toliau dirbti ir gyvuoti daugiau nei 5 metus.

Dovydas dirba naktiniame klube, Dainiaus darbas susijęs su jūra, o Roberto planai buvo susiję su užsieniu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min