Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 2d. 11:13

200 daugiabučių administratoriai, kur šilumos suvartojimas praeitą šildymo sezoną buvo išaugęs, raginami ypač atsakingai ruoštis žiemai

Daugiabutis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Daugiabutis

Vilniaus miesto savivaldybė jau dabar ragina ruoštis 2012-2013 metų šildymo sezonui. Vaikų ugdymo, mokymo, gydymo įstaigų centrinio šildymo sistemos ir katilinės turi būti parengtos iki rugsėjo 20 dienos. Visų pastatų šilumos ūkio parengimą šildymo sezonui numatoma užbaigti iki spalio 1 dienos.

Vilniaus miesto savivaldybė taip pat išsiuntė raginimus 200 daugiabučių namų administratoriams ir bendrijų pirmininkams, kuriuose praėjusį šildymo sezoną buvo suvartota daug šiluminės energijos.

Namų prižiūrėtojai įpareigoti parengti priemones šildymo sistemų veiklai gerinti ir šilumos sąnaudoms mažinti, užtikrinti lauko durų, rūsių langų, laiptinių langų sandarumą. Tam turi būti sudaryti planai ir priemonės, kurias būtina suderinti su namų gyventojais ir įgyvendinti ruošiantis šildymo sezonui.

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Paslaugų ir miesto ūkio komitetas rugpjūčio mėnesį yra numatęs kviesti pastatų administratorius, kurie turės pristatyti ataskaitas apie priemones, kokių ėmėsi, kad sumažintų šilumos suvartojimą daugiabučiuose, kuriuose jis buvo praeitą šildymo sezoną smarkiai išaugęs.

Gyvenamųjų namų administratoriai, bendrijos ir jungtinės veiklos sutarties įgalioti atstovai įpareigoti kas savaitę Savivaldybės Aplinkos ir energetikos departamentui teikti informaciją apie gyvenamųjų namų parengimą šildymo sezonui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min