Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 14d. 13:27

2008-2012 m. kadencijos Seimas darbą baigė eilėmis

Posėdžio akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Posėdžio akimirka

Šios kadencijos Seimas trečiadienį susirinko į paskutinį posėdį. Penktadienį darbą pradės Seime pradės naujos kadencijos parlamentarai.

Seimo pirmininkė Irena Degutienė atsisveikindama su šios kadencijos Seimu visiems parlamentarams įteikė po Konstituciją su asmeniniu palinkėjimu.

Seimo salėje ji paprašė tylos minute pagerbti visus tris per šią kadenciją Anapilin išėjusius Seimo narius: Algį Rimą, Juozą Palionį ir Justiną Karosą.

Pasisakyti buvo pakviestas visas būrys parlamentarų. Net trys jų – Antanas Nedzinskas, Irena Šiaulienė ir Dalia Teišerskytė – savo kalbose įterpė eilėraščius.

Dauguma pasisakiusiųjų dėkojo kolegoms už bendradarbiavimą, už asmeninę draugystę, Seimo kanceliarijai – už puikias darbo sąlygas.

„Dėkoju Lietuvos Respublikai už laiku gautą atlyginimą ir su darbu susijusias išlaidas“, – kalbėjo E. Jurkevičius.

Tiesa, ne visi atsiminė vien geras akimirkas.

„Ne visi savo buvimą Seime suvokė kaip darbą. Tik šioje kadencijoje pamačiau, kad tas, kas parašyta juodu ant balto ne visų vienodai perskaitoma“, – kalbėjo „darbietė“ Virginija Baltraitienė.

Kalbos pabaigoje V.Baltraitienė dėkojo už žmogišką paramą socialdemokratui Česlovui Juršėnui ir vos sulaikė ašaras.

Tuo tarpu Liberalų ir centro sąjungos atstovas Vytautas Bogušis teigė, kad nors kitame Seime liberalcentristo nebus nė vieno, tačiau jie neabejotinai sugrįš po ketverių metų. 

Į naują Seimą nepatekę Žilvinas Šilgalis ir Vidmantas Žiemelis ragino naują Seimą nepamiršti jų pradėtų darbų – atitinkamai Azartinių lošimo įstatymo ir referendumo dėl naujos atominės elektrinės statybų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min