Dabar populiaru
Publikuota: 2010 liepos 15d. 15:09

22 Kauno rajono abiturientų žinios įvertintos šimtukais

Abiturientai
Aliaus Koroliovo nuotr. / Abiturientai

Susumavus valstybinių brandos egzaminų rezultatus paaiškėjo, kad dvidešimt dviejų Kauno rajono abiturientų žinios įvertintos 100 balų. Du Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos abiturientai – Milda Keturakytė ir Egidijus Morkūnas – gavo net po tris šimtukus. Milda laikė valstybinius lietuvių, anglų kalbų bei istorijos valstybinius egzaminus, Egidijus – biologijos, matematikos ir chemijos egzaminus.

Kaip ir pernai, Garliavos Juozo Lukšos gimnazija išlaiko lyderio pozicijas ir šiemet turi aštuonis šimtukininkus, nedaug jiems tenusileidžia Garliavos Jonučių vidurinė mokykla. Čia 100 balų įvertintos septynių abiturientų žinios.

Du šimtukininkus, kaip ir praėjusiais metais, į kitą gyvenimo etapą palydi Akademijos Ugnės Karvelis bei Neveronių vidurinė mokykla ir Raudondvario gimnazija. Kaip ir ankstesniais mokslo metais, viena šimtukininke didžiuojasi Babtų gimnazija.

Daugiausia šimtukų – 8 – gauta laikant lietuvių kalbos egzaminą. Aukščiausią įvertinimą iš šio egzamino gavo Giedrė Kondratavičiūtė (Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija), Milda Keturakytė ir Simona Krušaitė (Garliavos Juozo Lukšos gimnazija), keturios Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos abiturientės: Dovilė Vidrevičiūtė, Justina Milkevičiūtė, Ernesta Keturkytė ir Aistė Murinaitė (Raudondvario gimnazija).

Keturi abiturientai – Justas Urba (Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija), Egidijus Morkūnas ir Valdas Eimontas (Garliavos J.Lukšos gimnazija) ir Neringa Širkaitė (Neveronių vidurinė mokykla)  – 100 balų surinko laikydami matematikos egzaminą.

Šimtu balų įvertintos keturių Kauno rajono abiturientų – Mildos Keturakytės (Garliavos Juozo Lukšos gimnazija), Luko Kulviečio (Garliavos Jonučių vidurinės mokykla), Gintarės Čerkauskaitės (Babtų gimnazija) bei Kristinos Lakštutytės (Neveronių vidurinė mokykla) – anglų kalbos žinios.

Aukščiausią biologijos žinių įvertinimą gavo Garliavos J.Lukšos gimnazijos moksleivis Egidijus Morkūnas ir Evelina Daleckytė iš Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos.

Du šimtukai gauti laikant istorijos valstybinį egzaminą. Taip įvertintos Mildos Keturakytės (Garliavos J.Lukšos gimnazija) ir Ugnės Ražinskaitės (Raudondvario gimnazija) žinios.

Aukščiausią chemijos žinių įvertinimą gavo Garliavos J.Lukšos gimnazijos moksleivis Egidijus Morkūnas ir Urtė Bungardaitė iš Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos.

,,Malonu pabrėžti, kad šiemet viena ugdymo įstaiga – Garliavos Juozo Lukšos gimnazija – sugebėjo parengti net aštuonis šimtukininkus. Pernai rajone iš viso teturėjome tiek aukščiausią įvertinimą pelniusių abiturientų“, – sakė Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Irena Marcinkevičienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min