Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 24d. 11:56

300 tūkst. popierinių gervių – su linkėjimais pasveikti (nuotraukos)

Japonai Onkohematologijos skyriaus pacientams atgabeno 300 tūkst. gervių, išlankstytų iš popieriaus ir simbolizuojančių viltį.
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Japonai Onkohematologijos skyriaus pacientams atgabeno 300 tūkst. gervių, išlankstytų iš popieriaus ir simbolizuojančių viltį.

Kauno medicinos universiteto klinikų (KMUK) Vaikų ligų klinikos Onkohematologijos skyriuje sveikstantys vaikai ir paaugliai sulaukė svečių – 32-ų menininkų iš Japonijos.

Tekančios saulės šalies delegacija, kurioje yra garsus chorvedys ir kompozitorius Yuuki Ando, jo vadovaujami operos solistai bei baleto šokėjos, skyriaus personalui atgabeno Japonijoje surinktas aukas. O Onkohematologijos skyriaus pacientams – 300 tūkst. gervių, išlankstytų iš popieriaus, kurios simbolizuoja viltį, kad net ir labai sunkiai sergantys ligoniai pasveiks.

„Japonijoje ši tradicija tokia sena, kad net nežinau, kada ji atsirado. Žmonės, norintys, kad sunkiai sergantys jų artimieji pasveiktų, lanksto 1000 popierinių gervių ir jas padovanoja ligoniui“, – sakė Y.Ando.

Japonijos organizacijos „Tokyo Associates Corporation“ iniciatyva kasmet yra organizuojami kultūrinių mainų projektai Lietuvoje. Koncertuoti atvykstantys muzikantai ypatingą dėmesį rodo vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams ir siekia jiems padėti – muzikantai jau ne kartą lankėsi KMUK vaikų Onkohematologijos poskyryje ir aukojo savo surinktas lėšas reikalingai įrangai įsigyti. Už jas įsigyta ne tik reikalingos įrangos, bet ir įrengtas žaidimų kambarys vaikams. Jį, pasak medikų, sustiprėję vaikai labai mėgsta. Spalvinga aplinka ir žaislai padeda užmiršti sunkią patirtį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min