Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

41 dieną trukęs „Širdies žygis“ finišuoja: kraujuotos kojos ir daugiau nei 20 tūkst. eurų vaikams

„1000 km Širdies žygio“ dalyvis Saulius Bagdonas
Asmeninio archyvo nuotr. / „1000 km Širdies žygio“ dalyvis Saulius Bagdonas
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

41 diena, 1300 kilometrų ir daugiau kaip 20 tūkst. eurų vėžiu sergantiems vaikams. Toks yra „1000 km Širdies žygio“ rezultatas. Jau rytoj, spalio 21 dieną, 15 val. Vilniuje, miesto savivaldybėje Žygis finišuoja ir vyks baigiamasis renginys.

„1000 km Širdies žygį“ organizavo paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“ kartu su VšĮ „Aktyvi Tauragė“.

Jo metu vyks susitikimas su žygeiviu Sauliumi Bagdonu, kuris daugiau kaip pusantro mėnesio aplankė net 29 šalies miestus ir skleidė žinią bei ragino aukoti vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams. 30-asis aplankytas miestas ir paskutinis viso Žygio taškas – Vilnius.

Susitikimo vieta ir Žygio finišas – spalio 21 diena, penktadienis, 15 val. Vilniaus miesto savivaldybė, Jaunimo centras, 1 aukštas.

„Tas saldus jausmas, kai padarai tai, apie ką svajojai; tai, kam atidavei visą save ir dar daugiau; tai, kas padėjo suvienyti visą Lietuvą. Esu pavargęs, išsikvėpęs, bet laimingas. Nuėjome ilgą kelią, kuris nebuvo tiesiog kelias. Tai – gyvenimo kelionė.

Esu už gyvenimą, už tų sunkiai sergančių vaikų gyvenimą“, – sakė Saulius Bagdonas, nenuilstamai keliavęs už vėžiu sergančius vaikus per visą Lietuvą.

Finaliniame renginyje dalyvaus ir žygį bei sergančius vaikus palaikantys žinomi Lietuvos žmonės: TV laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė, Gabrielius Liaudanskas – Svaras, Maksas iš grupės „Biplan“, Beata Nicholson, aktorius Mantas Stonkus ir kt. Visi jie dalyvavo socialiniame eksperimente, kurio metu išreiškė solidarumą ir palaikymą Žygiui bei sergantiems vaikams, nusifilmuodami iniciatyvoje „Imkim ir padarykim. Širdies žygis per Lietuvą“.

Jų buvo paprašyta išsirinkti voką ir perskaityti jame esančią trumpą istoriją apie vaikus, susirgusius ir palaužtus onkologinės ligos. Skaitant šias istorijas vieniems strigo balsas, kiti kramtė lūpą, tiesiog negalėjo pratarti nė žodžio ar apsiverkė...

Organizatoriai žygio baigiamajame renginyje kviečia dalyvauti ir pasveikusius nuo onkologinės ligos vaikus bei jų šeimas, artimuosius. Planuojama, kad tai bus daugiausiai pasveikusių vaikų, kada nors susibūrusių į vieną vietą. Taip siekiama parodyti dėmesys ir dėkingumas pasišventusiai per Lietuvą keliavusiam Sauliui Bagdonui. Viso žygio metu kiekviename mieste Saulius susitikdavo ir bendraudavo su šeimomis, kurios augina vėžio paliestus vaikus. Iš viso buvo pabendrauta su 15 sirgusių arba sėkmingai sveikstančių vaikų.

„Tu neabejingas mūsų vaikams! Tau rūpim mes! Tu eini dėl mūsų! Jaučiu, kaip Tu visa širdimi kenti mūsų vaikų skausmą. Tu kenti tėvų skausmą. Ačiū tau, Sauliau“, – tokios ir panašios palaikymo žinutės viso Žygio metu skriejo Sauliui iš tėvų ir sirgusių vaikų.

„1000 km Širdies žygio“ metu ligoniukams jau yra suaukota daugiau kaip 20 tūkst. eurų. Už žygio metu surinktą sumą bus perkamos specialios gulimos funkcinės lovos su reguliuojama padėtimi. Tokios lovos slopina skausmą, ilgai gulint vienoje padėtyje padeda išvengti pragulų, diskomforto raumenims.

Prisidėti prie žygio galima iki spalio 31 dienos aukojant trumpuoju numeriu 1418 arba aukojant į „Mamų unijos“ sąskaitą Danske banke, LT 517400032266923810, paskirtyje nurodant „Širdies žygis“.

Daugiau informacijos – ČIA.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min