Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

7 vaikus užauginusi alytiškė Danutė Vudolevičienė: „Neklausėme savęs, ar sunku“

D.Vudolevičienė pagerbta Alytaus savivaldybėje
Alytaus miesto savivaldybės nuotr. / D.Vudolevičienė pagerbta Alytaus savivaldybėje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Labai malonu pasveikinti daugiavaikę motiną, ypač šiais laikais, kai Lietuvoje gimstamumu pasigirti negalime. Esame Jums labai dėkingi“, – tokiais žodžiais Alytaus miesto savivaldybės meras Jurgis Krasnickas pasveikino ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ prezidentūroje apdovanotą daugiavaikę motiną Danutę Vudolevičienę.

D.Vudolevičienę pasveikino ir mero pavaduotoja Nijolė Makštutienė: „Sveikinu gavus išskirtinį prezidentės apdovanojimą. Tai didelis įvertinimas ir graži proga pasidžiaugti visam miestui, bet labiausia, žinoma, Jums.“

Taip pasikeisdami ir užauginome septynis vaikus. Be darbo niekada nebuvau, ilgai atostogauti ir auginti vaikus nebuvo galimybių.

Artėjant Motinos dienai, Lietuvos Respublikos prezidentė Danutę Vudolevičienę, išauginusią ir gerai išauklėjusią 7 vaikus, apdovanojo ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.

„Gyvenimas buvo sunkus. Į Alytų atvykome 1975 metais. Vyras dirbo statybose, aš dirbau ligoninėje, budėdavau naktimis; taip pasikeisdami ir užauginome septynis vaikus. Be darbo niekada nebuvau, ilgai atostogauti ir auginti vaikus nebuvo galimybių. Neklausėme savęs, ar sunku“, – savo gyvenimu dalijosi D.Vudolevičienė, užauginusi 3 sūnus ir 4 dukras.

Visi vaikai sukūrė šeimas, gyvena Lietuvoje, savo mamai padovanojo jau 6 anūkus.
 
Vaikai motinos nepamiršta ir apdovanoja dėmesiu – per šventes prie stalo susirenka 17 žmonių.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min