2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2015 01 08

8-metės Monikos nužudymu kaltinamas lietuvis prašė tėvo ir brolio nekalbėti su pareigūnais

32-ejų lietuvis, kaltinamas 8-metės tautietės Monikos nužudymu Norvegijoje, už grotų jau nuo 2014 m. spalio 20 dienos. Bergeno apygardos teismas suimtajam neleido bendrauti su išore nei telefonu, nei laiškais. Teimas turi duomenų, kad įtariamasis savo tėvo ir brolio prašė nebendradarbiauti su policija.
Norvegijos policininkai
Norvegijos policininkai / „Scanpix“ nuotr.

Kaip rašo bt.no, vyras kalbėjosi su tėvu ir broliu ir, teismo duomenimis, prašė jų, kad šie nesikalbėtų su policijos pareigūnais. Apie tokį savo prašymą, adresuotą artimiesiems, jis prisipažino ir teisme.

Taigi teismas nusprendė, kad jam negali būti suteikta teisė laiškais ar telefonu bendrauti su artimaisiais ar draugais. Baiminamasi, kad jis gali bandyti daryti jiems įtaką.

Mįslingas pranešimas feisbuke

Norvegijos žiniasklaida taip pat praneša, kad nužudytosios Monikos motina Kristina socialiniame tinkle „Facebook“ sulaukė mįslingos žinutės. Pastaroji taip pat tapo viena iš priežasčių kaltinamajam neleisti bendrauti su išore. Iš minėtos žinutės, kurią atsiuntė anonimas, akivaizdu, kad ją parašęs žmogus turi tam tikros informacijos apie šį atvejį. Minėta žinutė siųsta iš Lietuvos teritorijos.

Kaltinamasis neigia jam mestus kaltinimus.

***

Praėjus beveik trejiems metams po to, kai policija nutraukė tyrimą, pripažinusi, kad 8-erių lietuvė Monika pati pasitraukė iš gyvenimo, paaiškėjo, kad ji galėjo būti nužudyta. Suimtas 32-ejų vyras iš Lietuvos, įtariamas žmogžudyste.

Tai – buvęs Monikos motinos Kristinos sugyventinis. Norvegijos tyrėjas, paskatinęs atnaujinti lietuvės Monikos bylą, teigė, kad džiaugiasi, jog nužudytosios motina pagaliau buvo išgirsta. 32-ejų Lietuvos pilietis, kuriam pareikšti įtarimai Norvegijoje nužudžius 8-erių tautietę Moniką, mūsų šalyje yra kalėjęs. Lietuvės Monikos nužudymu įtariamo tautiečio tėvas papasakojo apie sūnaus nusikaltimus.

Tuo metu policija ant Monikos pirštų rado DNR, kuri, kaip teigiama, priklauso kaltinamajam nužudymu arba jo giminaičiams. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min