Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2021 01 06

A.Bilotaitė: pareigūnai taip pat bus skiepijami prioriteto tvarka

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pavedė statutinių tarnybų vadovams sudaryti sąrašus tų pareigūnų, kurie turi daugiausiai kontaktų ir kuriems kyla didesnė rizika užsikrėsti COVID-19 (koronavirusu). Tokie pareigūnai bus skiepijami pirmiausiai, planuojama, kad tai turėtų įvykti šių metų II arba III ketvirtį, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Agnė Bilotaitė
Agnė Bilotaitė / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

„Mums rūpi pareigūnai. Jie yra priešakinėse linijose, dirba rizikingą darbą, rūpindamiesi visų mūsų saugumu, todėl labai svarbu, kad jie taip pat būtų įtraukti į prioritetinių asmenų sąrašą ir skiepijami kuo greičiau", – teigia vidaus reikalų ministrė A.Bilotaitė

Planuojama, per šių metų II ir III ketvirčius bus pradėti skiepyti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir specialiųjų poreikių asmens ugdymo specialistai, asmenys, turintys kitų rizikos veiksnių, visuomenei svarbias funkcijas atliekantys darbuotojai, kiti asmenys.

Šių metų I ketvirtį taip pat planuojama skiepyti laboratorijų, atliekančių COVID- 19 tyrimus, darbuotojus, specialistus, atliekančius protrūkių epidemiologinę diagnostiką ir vykstančius į COVID-19 židinius, kitus asmens sveikatos priežiūros įstaigų (ASPĮ) darbuotojus, neturinčius tiesioginio sąlyčio su COVID-19 liga sergančiais pacientais, vaistinių darbuotojus.

Policijos pareigūnai trečiadinį išplatino pranešimą, kuriuo prašė informuoti, kada bus skiepijami rizikingiausiose vietose dirbantys pareigūnai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius