TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2016 08 09

A.Butkevičius į Rio de Žaneirą visgi vyks – nusipirko bilietus pats

Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius į Rio de Žaneirą visgi išvyks. Praėjusią savaitę buvo pranešta, kad premjeras atsisako kelionės į Olimpines žaidynes dėl per brangių bilietų, tačiau antradienį jo atstovai pranešė, kad A.Butkevičius į kelionę vyks ir už savo bilietą susimokės pats.
Algirdas Butkevičius
Algirdas Butkevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Noriu palaikyti Lietuvos olimpinę rinktinę, tačiau negalėjau leisti Vyriausybės kanceliarijai permokėti už bilietus, kai viešajam pirkimui pasiūlyta žemiausia kaina buvo gerokai didesnė nei siūloma internetu skrydžių pardavimų tinklapiuose. Nutariau, kad ankstesnio pasiūlymo privalome atsisakyti ir ieškoti pigesnio varianto. Už savo bilietus į olimpines žaidynes Rio de Žaneire susimokėjau asmeninėmis lėšomis“, – sako premjeras A.Butkevičius.

Vyriausybės puslapyje nurodoma, kad premjero bilietai jam kainavo apie 2 200 eurų. Vyriausybės kanceliarija sumokėjo už dviejų patarėjų kelionės išlaidas apie 4,5 tūkst. eurų.

Kadangi pagal Vadovybės apsaugos įstatymą premjeras negali vykti vienas kaip privatus asmuo, jį privalo lydėti apsaugos darbuotojai, kuriems už du bilietus sumokės Vadovybės apsaugos departamentas.

Perkant pagal viešųjų pirkimų sutartį, A.Butkevičiaus delegacijai vykti į Rio de Žaneirą buvo pasiūlyta už 44 tūkstančius eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius