Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 10d. 16:24

A.Dulkys vakcinacijos pasą mato tik kaip bendrą visos ES projektą, dėl jo sprendimų kol kas nėra

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sako, kad dėl vakcinacijos paso vis dar daug diskutuojama ir galutinių sprendimų kol kas nėra.

„Vakcinacijos pasai turi savo ateitį, šiuo metu visos Europos Sąjungos šalys yra delegavusios savo atsakingus žmones į atitinkamas darbo grupes ir formatus, kurie nagrinėja šitą klausimą“, – po Vyriausybės posėdžio trečiadienį kalbėjo ministras.

„Panašu, kad vakcinacijos paso ir jo naudojimo taisyklių prasmingumas yra tik tokiu atveju, jei dėl jo taisyklių ir naudojimo būtų susitarta visos ES mastu, o ne vien pritaikant jo kažkokį naudojimą nacionaliniu mastu“, – kalbėjo jis.

Ministras pridūrė vakcinacijos pasą matantis tik kaip bendrą visos ES projektą.

Trečiadienį Vyriausybė pasitarime pritarė karantino lengvinimo planui, pagal kurį atlaisvinimus planuojama daryti atsižvelgiant į naujų COVID-19 atvejų skaičių 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų. Taip pat – į teigiamų testų procentą.

Vyriausybė taip pat nuo ateinančio pirmadienio leido atnaujinti veiklą ne maisto prekių parduotuvėms, kurių prekybos plotas neviršija 300 kv. m bei turi tiesioginį įėjimą iš lauko arba atskirą įėjimą, kuriuo naudojasi tik tos parduotuvės klientai. Taip pat duris galės atverti gėlių prekeiviai bei grožio meistrai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

19:56
13:58
00:46

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min