Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 10d. 14:01

A.Juozaitis ir N.Puteikis vienijasi, bet dar nežino, kokia forma bendradarbiaus

Arvydas Juozaitis ir Naglis Puteikis
15min nuotr. / Arvydas Juozaitis ir Naglis Puteikis

Trečiadienį Kartų solidarumo sąjungos-Santalkos Lietuvai pirmininku išrinktas Arvydas Juozaitis Seime rengia bendrą spaudos konferenciją su Centro partijos „Gerovės Lietuva“ pirmininku Nagliu Puteikiu. A.Juozaitis sako, kad joje bus pranešta apie galimą bendradarbiavimą po rinkimų, o N.Puteikis neatmeta, kad koalicija gali būti sukurta ir iki jų.

„Koalicijos nebus. Koalicija gali būti po rinkimų, nes vis tiek mes užtikrintai einame – mes tikrai pateksime į Seimą. N.Puteikis, atrodo, irgi tiki, kad pateks. Koalicija bus jau po rinkimų“, – 15min teigė A.Juozaitis.

Pasak jo, trečiadienį bus pristatyti klausimai, kuriais dvi partijos sutaria.

„Tai reiškia keturias ar penkias temas, kuriomis mes sutariame, kurios dabar lemiamai svarbios einant į rinkimus. Jos kaip apskritimai vienas kitą truputį paliečia ir susidaro kažkokia bendra nuomonė“, – aiškino jis.

Savo ruožtu N.Puteikis tikino, kad dėl bendradarbiavimo formų dar nesutarta.

„Mes tuos klausimus dar sprendžiame. Bendrą komunikatą paskelbsime pačioje konferencijoje“, – teigė jis.

Klausiamas, ar bus kalbama apie galimybę rinkimuose dalyvauti kaip koalicijai, N.Puteikis tikino, kad „visus klausimus šlifuoja“.

„Mes turime vieną atsakymą, kad kartu, o visi kiti „kaip“ dabar dėliojami“, – kalbėjo jis.

Abu politikai pernai dalyvavo prezidento rinkimuose, tačiau N.Puteikis paskutinėmis dienomis iki jų atsiprašė savo rinkėjų, kad išvis dalyvavo ir agitavo balsuoti už A.Juozaitį.

Iškart po prezidento rinkimų A.Juozaitis prabilo apie bendradarbiavimą su N.Puteikiu ir galimybę Seimo rinkimuose dalyvauti kartu.

Tada N.Puteikis taip pat buvo nusiteikęs į Seimą žygiuoti kartu su A.Juozaičiu.

„Pagrindinė misija dabar ruoštis 2020 metų Seimo rinkimams. Bus priešlaikiniai – priešlaikiniams. Galvoju, kad mes darysim susitarimą su A.Juozaičio rėmėjais, kad galėtume kartu dalyvauti“, – 15min pernai vasarą sakė N.Puteikis.

A.Juozaitis pakeitusios pavadinimą Kartų solidarumo sąjungos pirmininku buvo išrinktas sausį, tačiau kol kas Teisingumo ministerija nėra patvirtinusi, kad rinkimai buvo teisėti. Jei nebus rasta pažeidimų, formalumai gali užtrukti dar kelias savaites.

Pernai N.Puteikio vadovaujama partija nutarė pakeisti pavadinimą ir tapti Centro partija „Lietuvos gerovei“.

Sausio mėnesį delfi.lt užsakymu atlikta „Spinter tyrimų“ apklausa rodo, kad šiuo metu už ją balsuotų 2,5 proc. rinkėjų.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min