Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Kubiliui patinka, kad dėl ministro TPP tarėsi su kultūros bendruomene

Arūnas Gelūnas
Lino Mackevičiaus nuotr. / Arūnas Gelūnas
Šaltinis: 15min
0
A A

Po to, kai Tautos prisikėlimo partija (TPP) oficialiai pateikė Arūno Gelūno kandidatūrą į kultūros ministrus, premjeras Andrius Kubilius, kalbėdamas apie jį, vardino vien pretendento privalumus. Tačiau vengė konkrečių atsakymų, kokiu būdu galėtų vykti rokiruotės Vyriausybėje.

„Poną A.Gelūną pažįstu iš Vyriausybės sudarytos Pažangos tarybos veiklos, kur jis tikrai dirba aktyviai ir konstruktyviai ir palieka tikrai gerą įspūdį“,  – ketvirtadienį sakė ministras pirmininkas. Jis minėjo teigiamai vertinąs faktą, kad TPP rinkosi kandidatą tardamasi su kultūros bendruomene.

Tiesa, A.Kubilius tiesiai nepatvirtino, jog A.Gelūną siūlys prezidentei: „koalicijoje aptarsime pasiūlymą ir toliau derinsim su prezidente.“

Koalicijoje aptarsime pasiūlymą ir toliau derinsim su prezidente.TPP siūlo A.Gelūną vietoj anksčiau deleguoto ministro Remigijaus Vilkaičio. „Prisikėlėliai“ balandžio pabaigoje pareiškė, jog nebepasitiki šiuo ministru. Tačiau jis iki šiol dirba Vyriausybėje.

Ketvirtadienį žurnalistų paklaustas, kokiu būdu R.Vilkaitis turėtų pasitraukti iš ministrų, A.Kubilius
išvengė atsakymo: „Jūs vis čia klausiat „kaip, jeigu“, tai aš į klausimus „jeigu“ neturiu ką atsakyti.“ Jis neatskleidė, ar yra kalbėjęsis šia tema su pačiu ministru: „Palikit man mano pokalbius“.

Anot TPP, A.Gelūnas baigė Vytauto Didžiojo universitetą, apsigynė filosofijos daktaro laipsnį. 1995 – 1997 metais studijavo Tokijo Menų universitete, prieš tai Vilniaus dailės akademijoje įgijo dailininko grafiko diplomą. Jis ne vienerius metus dėstytojavo šioje akademijoje. Nuo 2004 metų yra Vilniaus dailės akademijos studijų prorektorius. Taip pat jis yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys, nuo 2008 metų Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos valdybos pirmininkas. Kandidatas į kultūros ministrus moka penkias užsienio kalbas: rusų, anglų, prancūzų, lenkų, japonų.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min