Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2009 12 24

A.Kubilius: 2009-ieji – didžiausių išbandymų, 2010-ieji – pertvarkų metai

Premjeras Andrius Kubilius ketvirtadienį 2009-uosius pavadino didžiausių išbandymų metais ir sakė, kad kitąmet bus siekiama sutarti dėl esminių svarbiausių valstybės gyvenimo sričių pertvarkų, įskaitant socialinę apsaugą ir valstybės valdymą.
Andrius Kubilius
Andrius Kubilius / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

„Aš pavadinčiau didžiausių išbandymų metais nuo pat nepriklausomybės pradžios. Ir išbandymų, kuriuos mūsų visuomenė, nors ir sunkius išbandymus, bet atlaikė“, – ketvirtadienį apie besibaigiančius metus interviu Žinių radijui sakė premjeras.

Anot Vyriausybės vadovo, kitus metus Lietuva pasitiks matydama „krizės pabaigos perspektyvas“. A.Kubiliaus teigimu, Lietuvos visuomenė parodė, kad sunkumus sugeba priimti „atsakingai ir santūriai“.

„Norėčiau, kad kitais metais turėtume daugiau laiko tam, kad visi kartu galėtume sutarti dėl esminių pertvarkų, veikiančių ilgalaikę Lietuvos perspektyvą, kuriant modernią, atvirą, nebijančią globalios konkurencijos šalį, kurioje kuriamos pačios palankiausios sąlygos lietuviams, Lietuvos piliečiams gyventi ir kurti šeimas, savo ateities perspektyvą“, – sakė A.Kubilius.

„Turiu omenyje ir sveikatos sistemą, ir švietimą, ir socialinės rūpybos sistemą. O kad šiose srityse pasiektume tokių permainų ir gautume tokias paslaugas, kokių visi norime, turime susitvarkyti valstybės valdymą – mažiau biurokratijos, arčiau žmonių, daugiau dinamikos, daugiau gebėjimo priimti ir įgyvendinti reikalingus strateginius sprendimus – tai yra pagrindiniai uždaviniai“, – teigė premjeras. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius