TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Kubilius ragina Švedijos investuotojus neprarasti savo šanso investuoti Lietuvoje

Premjeras Andrius Kubilius
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Baltijos jūros valstybių Vyriausybių vadovų susitikimuose pirmininkavo A.Kubilius.
Šaltinis: 15min
0
A A

Premjeras Andrius Kubilius ir jį lydinti Lietuvos Vyriausybės delegacija darbingai pradėjo pirmąją ekonominei diplomatijai skirtą vizito dieną Švedijoje. Premjeras ir ūkio ministras Dainius Kreivys susitiko su daugybe garsių Švedijos investicinių kompanijų vadovais, ekonomikos ekspertais, ir pristatę naujas investavimo galimybes Lietuvoje siūlė švedams „neprarasti savo geriausio šanso“.

Premjeras A.Kubilius susitikimo Stokholme metu su kompanijos „East Capital“ vadovais pristatė naujas, palankias galimybes investuoti Lietuvoje bei užtikrino, kad jau esamos jų investicijos mūsų šalyje yra saugios ir svarbios Lietuvai.

A.Kubilius linksmai pastebėjo, kad dar viena Švedijos princesė yra netekėjusi, o Lietuvoje tikrai yra gerų jaunikių.

Premjero susitikimo su „Swedbank“ prezidentu ir valdybos pirmininku Michaeliu Wolfu metu buvo pasikeista nuomonėmis apie ekonominę ir finansinę šiandienos situaciją tiek Baltijos šalyse apskritai, tiek Lietuvoje konkrečiai. „Swedbank“ prezidentas pažymėjo, kad Skandinavijos bankai jau mato šviesą tunelio gale ir konkrečių finansinių rinkų atsigavimo požymių bei pažymėjo, kad dabar verslui yra tinkamas metas naujų investicijų paieškoms.

Darbo pietų su dešimčia pačių įtakingiausių Švedijos investavimo bendrovių vadovais metu, kurie jau yra investavę arba ketina artimiausiu metu investuoti Lietuvoje, A.Kubilius kalbėjo apie Lietuvos Vyriausybės garantijas užsienio investicijų apsaugai. Paminėjęs, kad per pastaruosius mėnesius Lietuvoje savo veiklą pradėjo ne tik „Barclays“, IBM, „Western Union“ ir kitos pasaulinio garso tarptautinės kompanijos, premjeras palinkėjo švedų investuotojams „neprarasti savo geriausios galimybės investuoti Lietuvoje dabar“.

Be to, A.Kubilius linksmai pastebėjo, kad dar viena Švedijos princesė yra netekėjusi, o Lietuvoje tikrai yra gerų jaunikių. (Šiomis dienomis Švedija intensyviai ruošiasi karališkoms vestuvėms ir visos Stokholmo gatvės išpuoštos baltais kaspinais).

 

Taip pat trečiadienį ryte premjeras susitiko su leidybos guru Hans-Jacob Bonnier, su kuriuo pasikeitė nuomonėmis apie šiandieninę ekonomikos situaciją Europoje ir pasaulyje. Abu pašnekovai sutarė, kad yra pagrindo atsargiam optimizmui, o leidėjo H.J.Bonnier manymu Europoje naujos krizės bangos nebus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min