15min be reklamos
2022 12 09, 09:14

A.Mazuronis: Vyriausybė – silpna, pasimetusi, blaškosi tarp krizinių situacijų

Prie kadencijos pusiaukelės artėjanti Vyriausybė yra silpna, pasimetusi ir besiblaškanti, sako Seimo vicepirmininkas, opozicijos atstovas „darbietis“ Andrius Mazuronis.
Andrius Mazuronis
Andrius Mazuronis / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

„Silpna, pasimetusi, besiblaškanti tarp krizinių situacijų. Didžioji dalis ministrų yra tokie, kurie bijo prisiimti politinę lyderystę“, – penktadienį Žinių radijui sakė jis.

„Mano nuomone, didžiausia problema, kad ministrė pirmininkė dirba bent už kokius penkis šios Vyriausybės ministrus, kurie tiesiog neprisiima atsakomybės, nedaro tų veiksmų, kurie yra jiems būtini daryti. Ministrė pirmininkė karštligiškai dengia keleto nekompetentingų ministrų pozicijas“, – kalbėjo Seimo vicepirmininkas.

Opozicija šioje kadencijoje inicijavo keturias interpeliacijas šio Ministrų kabineto nariams, visos jos žlugo. A.Mazuronis pažymėjo, jog nei viena jų nepavyko, nes valdančiųjų daugumoje yra „gyvas politinio diktato principas“.

„Tas rankų laužymo ir politinio diktato principas valdančiojoje daugumoje yra gyvas. Interpeliacijų procedūra yra atviras balsavimas, kai partijų vadai stovi už nugaros, mato ir kontroliuoja, kaip balsuoja vienas ar kitas kolega su politinėmis pasekmėmis, iškart plaukiančiomis“, – kalbėjo opozicinės Darbo partijos pirmininkas.

Anot jo, Vyriausybė nevykdo savo programos, neįgyvendintos sveikatos, švietimo sistemos, mokestinės sistemos struktūrinės reformos.

„Kai šnekam apie rimtus ir sisteminius dalykus nematom jokių rezultatų. Taip, kas buvo, buvo padrikas bandymas gesinti krizines situacijas“, – pažymėjo politikas.

Esama Vyriausybė prisiekė ir įgaliojimus veikti įgijo 2020 metų gruodžio 11 dieną.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min