Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Paleckis: reikia daryti viską, kad sausio 16-osios smurtas nepasikartotų

Algirdas Paleckis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Algirdas Paleckis
Šaltinis: 15min
0
A A

Jeigu Lietuvos valdžia neįsiklausys į gyventojų reikalavimus, per šalį nuvilnys protestų banga, įsitikinęs partijos „Socialistinis liaudies frontas“ pirmininkas Algirdas Paleckis. Todėl, jo manymu, reikia daryti viską, kad praėjusių metų sausio 16-osios smurtas nepasikartotų.

„Tokioje situacijoje, kokioje dabar atsidūrusi Lietuva, visko gali būti. Todėl reikia daryti viską ir valdžia turėtų daryti viską, kad nepasikartotų smurtas“, – penktadienį per „Socialistinio liaudies fronto“ organizuotą piketą žurnalistams sakė A.Paleckis.

Jis tikino, kad prastėjant pragyvenimo lygiui žmonės gali imtis įvairių protesto formų. „Jeigu Vyriausybė toliau bus tokia kurčnebylė, akla ir neįsiklausys į smulkiojo verslo reikalavimus, į pensininkų reikalavimus, tuomet piliečiai turi teisę protestuoti. Ne, ne mėtyti akmenis, bet tiesiog protestuoti“, – kalbėjo A.Paleckis.

Tačiau jis pridūrė, kad supranta praėjusių metų sausio 16-osios riaušių dalyvius. „Aš nenoriu ginti tų žmonių, kurie mėtė į langus, bet aš juos suprantu. Juos buvo apėmusi neviltis, jų verslai žlugo, pensijų mažinimas buvo. Tuos žmones galima jei ne pateisinti, tai suprasti“, – tikino A.Paleckis.

Jo teigimu, artimiausiu metu „Socialistinis liaudies frontas“ ketina rengti daugiau piketų, važinėti po rajonus, kur esą dar didesnė neviltis. „Galbūt ir Vilniuje ką nors planuosime“, – svarstė „frontininkų“ lyderis.

Anot A.Paleckio, šalies valdžia neturėtų drausti žmonėms civilizuotais būdais – piketais, mitingais – reikšti nepasitenkinimo. „Matydama, kad kyla protestų banga, valdžia bando ją slopinti vaikiškais, infantiliškais metodais: drausdama mitingus, bandydama juos perkelti prie Sporto rūmų, kaip dabar daroma konservatoriaus mero (Vilniaus savivaldybės mero – aut. past.) Viliaus Navicko iniciatyva“, – kalbėjo A.Paleckis.

Jis priminė, jog Vilniaus 1-asis apylinkės teismas jau nutarė, kad sostinės savivaldybės administracijos sprendimas neleisti „Socialistiniam liaudies frontui“ sausio 15-ąją rengti mitingo prie Seimo buvo neteisėtas. „Tai (draudimai – aut. past.) – kelias, kurį jie tikrai praloš“, – įsitikinęs „Socialistinio liaudies fronto“ pirmininkas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min