Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Sacharukas: apkaltos komisijos išvados suklastotos, tai oponentų kerštas

Aleksandras Sacharukas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Aleksandras Sacharukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Po apkaltos vėzdu atsidūręs „krikščionis“ Aleksandras Sacharukas tvirtina, jog jam kerštauja oponentai, o prielaidas atimti iš jo mandatą nagrinėjusios komisijos išvadas vadina nekompetentingomis ir sukurptomis dirbtinai.

Seimas antradienį po pateikimo pritarė laikinųjų Seimo komisijų išvadoms, skelbiančioms, jog pagrindas pradėti apkaltas A.Sacharukui ir kitam krikščionių frakcijos nariui Linui Karaliui. Tiesa, galutinis sprendimas, ar dėl jų verta kreiptis į Konstitucinį Teismą (KT) parlamente atidėtas – jis turėtų būti priimtas ketvirtadienį.  

Pasak A.Sacharuko antradienio balsavimo rezultatai rodo, jog kai kurie „Seimo nariai nori pasirodyti labai gražiais“.  „Visi ateina ir sako: „aš tikrai nebalsuosiu, aš tikrai nebalsuosiu“. Bet turi viešai balsuoti, nes žurnalistai mato“, – žurnalistams tvirtino A.Sacharukas. 

„Krikščionis“ teigė manąs, kad už apkaltas pasisakiusius parlamentarus galima padalinti į dvi dalis: „Viena yra A.Kubilius, A.Valinskas, D.Kuodytė – kerštaujantys, kurie visą laiką man kerštavo, kai mes išėjom į opoziciją. O kita dalis kaip K.Masiulis, V.Andriukaitis turbūt vaikystėje skriaudžiami buvo, nori išsiplauti kitų sąskaita“.

Komisijos išvadas A.Sacharukas vadino „visiškai nekompetentingomis“ ir netgi suklastotomis. „Viskas, ką šneka, yra visiškai netiesa. Liudijimai buvo visai kitokie komisijoje, o jisai šneka ką nori. Ką jie nori girdėti, tą jie šneka“, – piktinosi Seimo narys.

Krikščionių partijos frakcijos narys sakė neketinąs pats atsisakyti mandato: „Mano mandato atidavimas reiškia, kad aš visam gyvenimui liksiu su A.Valinsko mestais kaltinimais: klastotojas, dar kažkas. Aš noriu, kad KT išaiškintų visiems.“  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min