Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Šedžius tapo vienišu Seimo vilku

Seimo narys A.Šedžius dalyvauja šokių projekte.
BFL/Karolio Kavolėlio nuort. / Seimo narys A.Šedžius dalyvauja šokių projekte.
Šaltinis: 15min
0
A A

Po vasaros beįsibėgėjančiame Seime – pirmosios rokiruotės. Pasikeitė Mišrios Seimo narių grupės seniūnas, o vienos televizijos šokių projektų dalyvis Andrius Šedžius pasitraukė iš Socialdemokratų frakcijos.

Antradienį parlamento posėdžiui pirmininkaujantis Seimo pirmininkės pavaduotojas Česlovas Vytautas Stankevičius perskaitė pranešimą, kuriuo paskelbė, kad valstietis liaudininkas Konstantas Ramelis tampa Mišrios Seimo narių grupės seniūnu. Iki šiol šias pareigas ėjo jo bendrapartietė Rima Baškienė. Šią grupę Seime sudaro pavieniai įvairių partijų atstovai ar nepartiniai, tačiau ji veikia kaip atskira frakcija.

Po A.Šedžiaus išėjimo didžiausioje opozicinėje Socialdemokratų frakcijoje liks 23 parlamentarai.Taip pat Č.V.Stankevičius pranešė, kad parlamentaras A.Šedžius, kurį Socialdemokratų partija (LSDP)  neseniai išbraukė iš savo gretų, pasitraukė ir iš partijos frakcijos Seime. Partijos Etikos ir procedūrų komisija prieš kelis mėnesius rekomendavo partijos tarybai šalinti A.Šedžių iš LSDP, nes jis esą smukdo partijos autoritetą ir menkina partiją visuomenės akyse. Netrukus po to politikas savo vardu įregistravo Lietuvos demokratinės darbo partijos (LDDP) pavadinimą ir žadėjo atkurti šią partiją. Tačiau rugpjūtį pranešė šiuos planus atidėjęs neribotam laikui. Buvusių komunistų sukurta LDDP Lietuvoje veikė nuo pat nepriklausomybės atkūrimo iki 2001-ųjų, kai susijungė su socialdemokratų partija.

Po A.Šedžiaus išėjimo didžiausioje opozicinėje Socialdemokratų frakcijoje liks 23 parlamentarai. Anksčiau svarstyta, kad politikas jungsis prie Tautos prisikėlimo partijos frakcijos, tačiau dabar jis tai neigia. Politikas kol kas netapo jokios frakcijos nariu, todėl formaliai priklauso Mišriai Seimo narių grupei.  

Pranešimai apie abi rokiruotes Seime sutikti plojimais.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min