Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Valantino išleistuvės – su kvapeliu?

Algimantas Valantinas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Algimantas Valantinas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienis Algimantui Valantinui – paskutinė diena generalinio prokuroro kėdėje. Vadovo išlydėtuvių dieną kaip į vandenį buvo dingusi Personalo skyriaus vyriausioji prokurorė, rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.

Pirmadienio rytą dienraščio šaltiniai informavo, kad išlydint generalinį prokurorą galėjo būti vartojama alkoholinių gėrimų. Neva itin „įšilusi“ atrodė Personalo skyriaus vyriausioji prokurorė, A.Valantino paskirta Atestacinės komisijos pirmininke, Danutė Blažienė.

Į Generalinę prokuratūrą patikrinti informacijos atvykę žurnalistai į vidų nebuvo įleisti, mat prokuratūros Viešųjų ryšių skyriaus vedėja Aurelija Juodytė sakė negalinti išrašyti leidimo žurnalistams patekti į patalpas. Paprašyta padėti rasti Personalo skyriaus vyriausiąją prokurorę, A.Juodytė pažadėjo tai padaryti, tačiau po kurio laiko paskambino ir pranešė, kad D.Blažienės kabinete nėra, o į mobiliojo telefono skambučius ji esą neatsiliepia.

Nors žurnalistai pustrečios valandos prabudėjo prie prokuratūrą saugančių apsaugos darbuotojų posto, D.Blažienės pasirodant darbe jie nesulaukė, pareigūnė į kabinete esančio stacionaraus telefono skambučius neatsiliepė, o jos mobiliojo telefono numeris žurnalistams nebuvo atskleistas.

„Lietuvos žinioms“ susisiekus su viena iš D.Blažienės pavaldinių, ši teigė nežinanti, kur yra vadovė. „Iš kur jūs ištraukėte tokius dalykus? Nieko nežinau, nieko nemačiau“, – paklausta, ar darbo vietoje buvo švenčiama, atsakė pavaldinė ir griežtai atsisakė prisistatyti.

Baigiantis darbo dienai, A.Juodytė tvirtino, kad po pietų pertraukos D.Blažienė tvarkė su artėjančia profesine švente susijusius reikalus, o vėliau grįžo į darbo vietą. A.Juodytė tikino, kad pirmadienį Generalinėje prokuratūroje A.Valantino išlydėtuvės nevyko. „Švenčiama tikrai nebuvo. Pati dalyvavau keliuose posėdžiuose, nemačiau nė vieno įsilinksminusio žmogaus“, – sakė ji.

Generalinio prokuroro pavaduotojas Vytautas Barkauskas taip pat neigė, kad darbo metu buvo švenčiamos vadovo išleistuvės. „Jūs atsibuskit. Kokius vėjus kas jums pliurpia? Padėkokit savo šaltiniui. Būtinai mano vardu asmeniškai padėkokit. Pasakykite jam, kad neklaidintų, netrukdytų ir nekartintų žmonėms gyvenimo. Sėkmės jam palinkėkite ir viso ko geriausio asmeniniame gyvenime bei darbe“, – „Lietuvos žinių“ žurnalistams teigė V.Barkauskas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min