Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo etikos sargai ginčijosi, ar parlamentarai turi teisę šokti TV projektuose

Šokių projekte dalyvauja ir parlamentaras Ž.Šilgalis.
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Šokių projekte dalyvauja ir parlamentaras Ž.Šilgalis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) negali apsispręsti, kokios pozicijos laikytis dėl pramoginėse televizijos laidose dalyvaujančių Seimo narių. Trečiadienį etikos sargai ėmė diskutuoti šia tema, tačiau jokio sprendimo ar rekomendacijos nepriėmė – prie šio klausimo dar žadama grįžti ateityje.

Pasak etikos sargų pirmininko Algimanto Salamakino, EPK atakuojama skundais dėl įvairiose televizijos laidose dalyvaujančių Seimo narių. „Sulaukta daug skundų. Kai kuriuose net įžeidinėjami kai kurie Seimo nariai“, – pasakojo jis.

Parlamentarų nuomonės šiuo klausimu išsiskyrė. Vieni ragino apskritai uždrausti Seimo nariams dalyvauti nerimtose laidose, kiti tvirtino, jog tai nieko blogo.

Kur tik nuvažiuoji, žmonės klausia: jūs ten šokat, dainuojat ar dirbat?“ – kalbėjo D.Teišerskytė.Anot EPK narės Dalios Teišerskytės, yra skirtumas, ar parlamentarai kas keletą savaičių dalyvauja televizijos projektų komisijose, kaip, beje, daro ir ji pati, ar kasdien 5–6 valandas repetuoja naują pasirodymą per televiziją.  „Nemanau, kad tai nekenkia darbui, kitas dalykas – nekenkia Seimo prestižui. Kur tik nuvažiuoji, žmonės klausia: jūs ten šokat, dainuojat ar dirbat?“ – kalbėjo D.Teišerskytė.

EPK narys Konstantas Ramelis spėliojo, kad parlamentarams už darbą televizijoje slapta gali būti ir mokamas atlygis. Kiti etikos sargai puolė raginti nekalbėti tokiomis slidžiomis temomis neturint įrodymų. 

Daugiausia dėmesio pastaruoju metu sulaukė Seimo nariai Andrius Šedžius ir Žilvinas Šilgalis, dalyvaujantys komercinių televizijų šokių projektuose. Kai kurie parlamentarai, pavyzdžiui, D.Teišerskytė, Arūnas Valinskas, Inga Valinskienė, dalyvauja pramoginių laidų komisijose arba netgi jas veda. Politikai tikina už tai negaunantys atlygio. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min