Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Abipus sienos“ tyrimas: bėglio D.Kedžio pėdsakai veda į Londoną?

Drąsius Kedys
M.Patašiaus/ „Lietuvos rytas“ nuotr. / Drąsius Kedys
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Su kuo iš karto po beprecedentės žmogžudystės Kaune išlėkusi į Londoną bendravo Neringa Venckienė? Kokius reikalus aptarinėjo? Sekliams veikiausiai smalsu buvo, ar moteris tikrai nemėgsta mobiliųjų telefonų ir ar tikrai užsienyje pirmenybę teikia bendravimui internetu.

Detektyvų ataskaitos – Lietuvos teisėsaugininkų rūpestis, o „Abipus sienos“ žurnalistams knieti sužinoti, ką iki šiol nuo visuomenės slepia įtariamojo žmogžudystėmis Drąsiaus Kedžio aplinka.

Spaudai papasakojusi istoriją, kad su šeima atvykusi į Londoną pasisvečiuoti pas buvusią bendraklasę, norėdama pati pailsėti ir vaikams suteikti pramogą, moteris savimi pasitikėjo. Nepamiršdama žurnalistams paminėti, kad Drąsius – tik auka, veikiausiai net nenužudęs žmonių...

D.Kedžio mergaitės mama Laimutė Stankūnaitė apie tai, kad jos dukrelė išvežta į užsienį, sužinojo taip pat iš laikraščių. Niekas jai nepranešė, nei kada mergaitė grįš, nei kur gyvens. Todėl nustebo išgirdusi, kad žmogžudystės bylos tyrėjai jau nuo pat pradžių įtarė, jog su bėgliu ryšys palaikomas iš Londono. Dar daugiau įtarimų pasėjo viešai išplatinti pranešimai, kad šioje šalyje įsikūrusi ir D.Kedžio keturiasdešimtmetė draugė Sigrita. Moteris likus porai savaičių iki šalį sukrėtusių įvykių pardavė savo dviejų kambarių butą Kaune, uždarė kavinę šio miesto „Urmo“ bazėje ir išbildėjo į svetimą miestą.  

Britų pareigūnai jau ne sykį apsilankė Londono Haunzlo rajone, Sigritos kaimynams rodė D.Kedžio nuotraukas ir prašė suteikti žinių apie 182 centimetrų ūgio, atletiško kūno sudėjimo vyro iš Lietuvos buvimo vietą.

„Kai žmogus atsiduria ant bedugnės krašto, jis gali imtis bet kokių veiksmų. Todėl aš labai baiminuosi, kad Venckų namuose auganti mano dukrelė iš keršto nebūtų nužudyta“, – iš karto po Vilniaus apygardos prokuratūros išplatinto pranešimo apie baigiamą ikiteisminį tyrimą vadinamojoje pedofilijos byloje „Abipus sienos“ žurnalistams pareiškė L.Stankūnaitė.

Pripažinus, kad L.Stankūnaitė jokiems pedofilams nepardavinėjo mergaitės, o buvo tyčia apkalbėta, jokių kliūčių susigrąžinti atimtą vaiką nelieka. Motina tikisi, kad su dukrele galės gyventi jau pačiu artimiausiu metu, kol teisėsaugininkai dar nepateikė kaltinimų žmogžudystėmis įtariamo garliaviškio giminaičiams.  

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min