Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Abipus sienos“ – vienas bufetas, dvi meilužės ir trys liudininkai

Kas iš tiesų siejo prezidentą A.Brazauską ir ekspremjerą A.Šleževičių?
LNK nuotr. / Kas iš tiesų siejo prezidentą A.Brazauską ir buvusį premjerą A.Šleževičių?
Šaltinis: 15min
0
A A

Kas iš tiesų siejo prezidentą A.Brazauską ir buvusį premjerą A.Šleževičių? Moterys iš Vyriausybės valgyklos, kiek vėliau tapusios jų žmonomis? O gal noras vienas kitam įsiteikti, nors ir žinant, kad draugystė – per sukąstus dantis...

„Aš manau, kad Kristina Butrimienė darė spaudimą prezidentui, o šis savo ruožtu bandė paveikti kitus valstybės pareigūnus“, – teigia patyręs teisininkas Seimo narys R.Žemaitaitis.

Ką daryti? Kaip pamaloninti prezidento meilužę? Tą, dėl kurios verda beprotiškos aistros ir kuriai nusibodo būti eilinei, be galių, turtų ir karūnos. Ką daryti, jei dėl jos taip stengiasi pats šalies vadovas, o pasiūlymai didinti poniai Butrimienei atlyginimą iki bemaž dešimties tūkstančių byra į šipulius?..

„Jų tikslas buvo aiškus – viešbučio generaliniu direktoriumi paskirti tą žmogų, kuris vėliau perimtų visą turtą“, – susipažinęs su viešbučio „Draugystė“ privatizavimo istorija teigia buvęs Vyriausybės patarėjas Petras Navikas.

Kokiu tikslu viešbutis buvo perduotas prezidentūrai? Ir kokį vaidmenį šioje istorijoje atliko tuometis premjeras ir partijos lyderis A.Šleževičius? Žmogus, apie Kristiną Butrimienę, jos užtarėją ir praeities darbelius veikiausiai girdėjęs daug, tačiau taip ir neužkirtęs kelio ne tik jos paskyrimui viešbučio generaline direktore, bet ir planuojamam dešimtimis milijonų vertinamo objekto perėmimui...

Buvusiam Vyriausybės kanceliarijos vadovui atrodo keista, kad „Draugystės“ vadove buvo paskirta moteris, kurią jis buvo nubaudęs dėl nesklandumų darbe, dėl netinkamo elgesio su pavaldiniais, atsiskaitymų ir kainų. „Labai sunkiai jai sekėsi“, – atsidūsta A.Mikulis, iš arti stebėjęs staigų prezidento meilužės kilimą karjeros laiptais.

„Niekas manęs per daug gyvenime negailėjo. Tai ir aš neturėjau tokio noro gailėti“, – šiandien teigia Kristina Butrimienė-Brazauskienė. 

Vienas bufetas. Dvi meilužės. Trys liudininkai... Svajonių grobis – antradienį 19.40 val. populiarioje publicistikos laidoje „Abipus sienos“. Tik per LNK.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min