Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 29d. 06:00

Abu apdovanojimai – leidyklai „Druka“

Šiemet „Drukos“ leidykla konkurse „Klaipėdos knyga 2008“ sužibėjo su dviem leidiniais. Anot leidybos grupės vadovų Renatos Budvytienės ir Algirdo Apluskio, tai skatina toliau eiti pasirinktu keliu.
15min.lt/Egidijaus Jankausko nuotr. / Šiemet „Drukos“ leidykla konkurse „Klaipėdos knyga 2008“ sužibėjo su dviem leidiniais. Anot leidybos grupės vadovų Renatos Budvytienės ir Algirdo Apluskio, tai skatina toliau eiti pasirinktu keliu.

Trečiadienį apdovanoti konkurso „Klaipėdos knyga 2008“ laureatai. Dvi sparnuotos Sauliaus Jurkaus sukurtos skulptūrėlės šiemet nutūps „Drukos“ leidykloje. Abu apdovanojimus pelnė šios bendrovės spaustuvėje išleistos knygos.

Populiariausią knygą šiemet rinko 1300 Klaipėdos savivaldybės viešosios bibliotekos skaitytojų. Dauguma jų savo balsą atidavė istoriko Vyganto Vareikio knygai „99 istorijos apie Klaipėdos miestą“. Neseniai knygynuose pasirodęs leidinys jau pelnė skaitytojų palankumą. Kaip teigė istorikas, miesto tarybos narys V.Vareikis, kai ateina sunkūs laikai – ypač verta pasinerti į knygų pasaulį.

Gražiausią knygą rinko speciali komisija. Šiemet jie išskyrė rašytojo Rolando Rastausko ir fotografo Remigijaus Treigio „Berlynalijas“, jau pelniusias apdovanojimų kituose konkursuose. Šią knygą taip pat išleido „Druka“.

Ši leidykla praėjusiais metais konkurse nedalyvavo. Kaip aiškino jos vadovė Renata Budvytienė, šiemet išleisti leidiniai buvo verti konkurso. „Džiaugiamės, kad ir patys savęs, ir skaitytojų nenuvylėme“, – aiškino ji.

Šiųmetinis bibliotekos iniciatyva rengiamas konkursas – jau trečiasis. Dėl titulų varžėsi devyniolika leidinių.

Temos: 1 Biblioteka
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min